Galatasaray 37. Başkanı Mustafa Cengiz

Önce sağlığını gözetmeli ve bir daha aday olmamalı. Hatta şu kalan dönemi tamamen asbaşkanlara bırakmalı çünkü hiçbir şey sağlıktan önemli değildir.

Yönetim olarak da zaten miadları doldu ve umarım yönetimden kimse ne başkanlığa ne de yönetim kuruluna aday olmaz.

Basketbol ve Voleybol şubelerini borçsuz harçsız bıraksınlar benim için yeterli.

Bu yönetimin milâdi 9 ekim 2020 de dolmuştu zaten 1 ay sonra seçim kararını açıkladılar gailba 1 şubat sonrası engeller kalkacak şubat ortasında yeni yönetimi görebiliriz

Bu Nasıl kötü demogojidir.

1453İstanbul fehtine kadar dönduk dinledik.

İnancın olsun Mustafa Baskanım yemedık.Biz beceremiyoruz demedi .Sattıgın oyunların hepsı para eden Dursun Özbek zamanında yapılan transferlerdir.

Bu Nasıl kötü demogojidir.

1453İstanbul fehtine kadar dönduk dinledik.

İnancın olsun Mustafa Baskanım yemedık.Biz beceremiyoruz demedi .Sattıgın oyunların hepsı para eden Dursun Özbek zamanında yapılan transferlerdir.
Sattığı oyuncuların hepsi Dursun Özbek zamanı transferi doğru da bir de onların ücretlerine bakın. Sonra da satamdıklarına bakın. Süfyan'sınız ya da Yunus bu maaşları alırken arap ülkelerine gider misiniz? Tolga Ciğerci Almanya'da taş patlasın 400 bin avro alıyordu Dursun hem bonservis verdi hem de üstüne yılllık 2 milyon avro.

TFF ve MHK, Fenerbahçe'nin öğleden sonra yaptığı hakem açıklamalarından korkmuş olacak ki dünkü maçın orta hakemi ve VAR hakemlerini bu hafta atadığı maçlardan almış.

Tabi siz bu saatte uyuyorsunuzdur. Uyuyun, sabah olsa da farketmezdi gerçi sizin için. Beyaz sayfa açmıştınız ya malum!

Pazar günkü maçta büyük hakem kıyımı bekliyorum. Allah sonumuzu hayır etsin...