Galatasaray : 54 - Ülker : 70

Bu kadar kötü oyunun sebebi bence oyuncuların play-off'lara tam anlamıyla odaklanamayışıdır. İnşallah bir dahaki maçta galip gelme yolunda gerekli olan hırs ve üst düzeyde efor sarfı bizden yana olur.Böylece bir maç kazanmak yolun yarısı gibidir :) :eek:key

Eğer gelecek yıl Üner kalırsa antremanlarda yeni bir yöntem gelişmeli.

Isınma hareketlerinden sonra ribaund alan topu sürsün ve üçlük kullansın.
Yalnız bu üçlükler değişik yerlerden olsun sağdan, soldan, ortadan..

Dün fark kapanmış ve hücüm için en az bir onar saniyemiz var ve bu sırada hem Burak hem Dixon "boş" üç sayı atışlarını kaçırdılar.

Koça kızıyorsun takıma hakim olamadığı için ama sen bu boş pozisyonu bulmuşsan atacaksın yahu...

Dün Tayfayı topladım maçı izliyoruz 1-2 periyot felaket ama 3. periyotta herşey düzeliyor belki sanş (helede o üçlükler) maçı 58-54'e getiriyoruz son (4) Dört dakika maçın bitimine.
Ve hayaller bittiği zaman sonuç 72-54 yani 14-0'lık seri.Söylenecek çok şey var ama ne diyelim GALATASARAY'ımızın nefesi son 4 dakikaya yetmedi !!!

neden başaramıyoruz takkemizi önümüze koyup düşünmeliyiz!!!

dün özellikle şemsettin çok kötüydü hiç bişey yapamadı hucümdada savunmada da maça ii başlamıştık aslında ama oyun konsantrasyonunu yitirdik ve fark 20 ye çıktı.bundan sonra tekrar toparlandık ama yetmedi.1. ve 4 periyottaki boş 3 lükleri atabilseydik herşey farklı olurdu kesinlikle.bide fatihle mirsad (sanırsam) tartışmalarını kınadım fatih ülker oyuncusu gs de sadece kiralık oynuyor ve tekrar ülkere dönme ihtimali var. onun için tartışmamalıydı die düşünüyorum

YA SERİ FALAN HİKAYE yapılcak tek sey ALLAH AŞKINA MALİK İ TAKIMDA TUTUN MALİK AŞIĞIYIM
MALİK DİXON MALİK DİXON MALİK DİXON :atki

Umut Yenice doğru kullanılırsa geçtim 2. ligi 1. ligde bile çok caydırıcı bir oyuncu olabilir.Boy olarak kendisine yakın olan oyunculara göre hantallığı yok denecek kadar az.Hücum gücü de azımsanmayacak seviyede.Ha atılan üçlüklerden sonra Gulyas'tan ribaund almak için çaresizce çabalarken 2. lig basketbolcusu gibi gözüktüğü kabulüm.

valla çok garip bi maç oldu,insan ne yazacağını bilemio ya..bizim takım o kadar dengesizki,bazen rakip takım bile şaşırıo maç içinde..maç bitti derken bianda fark 3 e indi ve arka arkaya 2 hücmda malik in 3 lükleri girse maçı alcaz..ama öylesine düzensiz ve sistemsiz bi oyun oynuyoruzki,doğal olarak her attığınız 3lük girmio ve 20 sayıdan getirdğin maçı alamıyosun!!! maç içinn bi tek şey sölicem: sayın üner bu valentin denen çocuğun yerine şemsettin i oynatmanın sebbebi nedir allahaşkına ya????? çocuk her girdiğinde katkı yapıo,daha ne yapmalıki oynamak için..serhat içinde aynı şeyler geçerli..abi efesi bu çocklarla yenmedinmi sen ya...bi çift sözümde desean a,baba bi tanede şut sok bea bi tanecik sok bi tanecik...

bnce bi donem cook iyi oynamastık osırada beraberlik ve galibiyet icin 2atak yaptık ve bosdonum kendi potamızda sayı gorduk bu macı kopardı

ne kadar dengesiz bi takımız ya.napçağımız belli diğil biraz dikkjet etsek ülkeride yeneriz efeside.malik kalmlaı.yeni oyuncular alınmalı.yinede geçen sezona oranla iyi oldukları için tüm takıma teşekkürler. :claps