GALATASARAY 67 - 62 Mersin BŞB (Play Off Yarı final 2. Maç)

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı, TBBL Play-off Yarı Final maçında, bugün (1 Mayıs Cumartesi) saat 14.30?da, Abdi İpekçi Spor Salonu?nda, Mersin Büyükşehir Belediye ile karşılaşacak.

Re: GALATASARAY- Mersin BŞB( Play Off Yarı final 2.maç )

Çok önemli bir maç bence herkes gitsin diyecegim ama salona yine en fazla 100kişi olur diye düşünüyorum inşallah yanılırız ayrıca maç GS TV den de canlı yayınlanacak .

Takımımızı yanlız bırakmayalım imkanı olan Abdi İpekçi'ye gelsin..

Onur Karakuzu' Alıntı:
Çok önemli bir maç bence herkes gitsin diyecegim ama salona yine en fazla 100kişi olur diye düşünüyorum inşallah yanılırız ayrıca maç GS TV den de canlı yayınlanacak .

100 Kişiden her türlü fazla olacak sadece biz ultrAslan Boys Of Hell grubu olarak 150 kişi (3 otobüs) geliyoruz.Ki saat de gün de çok uygun takım gereken desteği bulacaktır.

Sevindim bu habere ben malesef işlerim yüzünden gelemeyecem ama işyerimde GS tvden izleyecegim takımı nolursa olsun yanlız bırakmamak gerekiyor diger yıl inanılmaz oyuncular gelecek ..

Galatasaray'ı bir daha Mersin'de görmek isterim aslında ama neyse :)

Kazanırız,seri biter ;)

Onur Karakuzu' Alıntı:

100 kişiyi her türlü geçicek.Çünkü neredeyse her semtten otöbüs kalkıyor.Bugün bayağı kalabalık olabilir.

D spor şifreyi kaldırıyor mu maç sırasında

Sercan Özbek' Alıntı:
[quote="Mehmet Berber":2wne7n7m]D spor şifreyi kaldırıyor mu maç sırasında
Evet şifresiz veriyor[/quote:2wne7n7m]
Tamam şu an açtım zaten