GALATASARAY 67 - 62 Mersin BŞB (Play Off Yarı final 2. Maç)

Böylece Eurolig'e katılmamız kesinleşti değil mi? (Eğer önümüzdeki yıl Eurolig'de 2 takımımız yer alacaksa)

http://www.tbf.org.tr/tbfweb/tbfweb2.ns ... r_WEB_View)/DCC8B5F2FFC72D95C225760B0036021D/$FILE/BayanlarBirinciLigYonergesi_20092010.pdf

Şu adreste bayanlar ligi yönetmeliği var. 17-18.sayfalara bakarsanız play-off final serisinin 0-0 başlayacağı ve Avrupa'ya katılacak takımların belirlenmesinde aşağıdaki sıralamanın geçerli olacağı yazılı:

1.Play-Off Şampiyonu
2.Play-Off Finalisti
3.Normal Lig Sezonu 1. si
4.Yarı Finalde Elenen Takımlardan Normal Sezonu Daha Üst Sırada
Bitiren
5.Yarı Finalde ElenenTakımlardan Normal Sezonu Daha Alt Sırada Bitiren
6.Türkiye Kupası Şampiyonu

Kurtuluş abi çok sağol.

Tam olarak kural 18.2.3 'de ...

final maçına mutlaka douglas hazır olmalı. leuchenka şu an çok kötü bitmiş bir halde varlığı yokluğu belli değil moral motivasyon olarak onuda final serisine çok iyi hazırlamak gerkiyor.
ancak kurusursuz bir takım olarak istediğimiz şampiyonluğa ulaşabiliriz.

Aykut Ogut' Alıntı:
final maçına mutlaka douglas hazır olmalı. leuchenka şu an çok kötü bitmiş bir halde varlığı yokluğu belli değil moral motivasyon olarak onuda final serisine çok iyi hazırlamak gerkiyor.
ancak kurusursuz bir takım olarak istediğimiz şampiyonluğa ulaşabiliriz.
Ben Leuchanka'nın dediğiniz kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. 7 sayı 7 ribaundla oynadı.

Leuchanka sayı atmayı unutmuş bir haldeydi. Ama savunmada çok etkili Leuchanka. Zaten takımı bu anlamda sürükleyen isimlerden. Ama Tamika apayrı bir alemdi. Gerçekten komple bir oyuncu. Birde tribünün gazına çabuk geliyor. 2. yarı bir faul atışı kullanıyordu Mersin. Tribün ses çıakrmaya başaldı aniden. Önce döndü tribüne baktı ardından oda alkış yaptı ses çıakrmak için sonra hata olur diye geridöndü. Heyecanlı biri Blok yapıyor ribaunt alıyor şut atıyor dripling yapıyor. Seimone ile onalrı yanyana düşünemiyorum. Bİrde yanlarında Sophia olacak vallah seneyi iple çekiyorum. Sophia desen hırs küüpü.. Kenara geldiğinde daha oturmadan sok beni hoca işareti yapıyordu. Zafer Hoca tribüle arasını sıcak tutuyor. Aslında sempatikde bir adam. Takımı tekrar yanımıza getirdi. Sophia üçlü çektirdi :D Beceremiyor ama biliyor nasıl olduğunu:) Ben klasik olarak bench arkasında yerimi almıştım. FB maçını sabırsızlıkla bekliyoruz tabii ki..

Bu arada maç sonrası olimpiyata otobüs kaldırılıyor sandım. Gerçek bir rezillikdi. Bu otobüsleri normalde klübün kaldırması lazımdı. En azından belediyeye ricacı olmalıydılar. Olimpiyattan dönerkende Otobüs olmaması ayrı bir rezillik ona hiç girmiyeyim

maç güzeldi. Mihriban abla ayrı bi güzeldi, tribün de güzeldi. İyi bağırdık...
Catchings her zamanki gibiydi. Leuchenka ve Esra bozuktu. Nilay performans olarak iyiydi. Z.K'nın Tuğba'ya takımı getirtmesi ayrı bi güzeldi.
Bahar'ı moralsiz gördüm ama ben mi öyle hissettim bilmiyorum. Sonuçta güzel bir biçimde kazandık.
Bu arada sühan abi insan bi haber verir. Ben de sizin tarafın arkasındaydım. Bi tanışırdık :) bu arada UAüninin otobüsünü kendi paramızla kaldırdık. Açıkçası çok da iyi yaptık... Klübe bu konularda çok güvenmemek lazım...

Kızlarımızı tebrik ederiz.

Mersin'e bir daha gelmeyecekleri için bir burukluk var ama serinin uzamaması,takımın yorulmaması iyi oldu...

TBBL final serisi, finalist takımların sezon içinde birbirleri ile yaptıkları maçlara bakılmaksızın 0-0 eşitlikle başlayacak.
Resmi siteden alıntıdır.

Finalde şansımız var mı ? Var... Şampiyon olabilirmiyiz? Evet neden olmasın bu takım şampiyon olucaktır...

Deniz Baskın' Alıntı:
maç güzeldi. Mihriban abla ayrı bi güzeldi, tribün de güzeldi. İyi bağırdık...
Catchings her zamanki gibiydi. Leuchenka ve Esra bozuktu. Nilay performans olarak iyiydi. Z.K'nın Tuğba'ya takımı getirtmesi ayrı bi güzeldi.
Bahar'ı moralsiz gördüm ama ben mi öyle hissettim bilmiyorum. Sonuçta güzel bir biçimde kazandık.
Bu arada sühan abi insan bi haber verir. Ben de sizin tarafın arkasındaydım. Bi tanışırdık :) bu arada UAüninin otobüsünü kendi paramızla kaldırdık. Açıkçası çok da iyi yaptık... Klübe bu konularda çok güvenmemek lazım...
ışıl yokmuydu maçta

Elvan Bekiroğlu' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":3ryasx5v]maç güzeldi. Mihriban abla ayrı bi güzeldi, tribün de güzeldi. İyi bağırdık...
ışıl yokmuydu maçta[/quote:3ryasx5v]
Tribündeydi.

Taraftara değinmek lazım bence. Sayı olarak çook fazla değildi belki ama müthiş etki ettiler sahaya. Her maç bu performansı görürüz umarım. Hücumda marş savunmada ıslık ve uğultu...

Ha bir de Sophia yere düştüğünde ölüyordum korkudan ama şükür ki ayağa kalktı anında...

cafer agadan bir galibiyet alabilirsek şampiyonluk gelir alamasak yine şampiyon fener. feneri 3 maç yenmek çok zor malesef en iyi türk oyuncular fenerbahçede birkere guard kaybettik esmeral ve birsel bizimkilere bak nilay ve tugba .ışıl olsaydı şanslar eşitti cafer agadan 1 galibiyet gelse şampiyon olabiliriz

Bu günkü maçtan sonra 3 gün içinde başlatırlar seriyi çünkü 15 mayısta WNBA başlıyor.Oraya yetiştirmeleri lazım oyuncuları.

Elvan Bekiroğlu' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":2ptled1k]maç güzeldi. Mihriban abla ayrı bi güzeldi, tribün de güzeldi. İyi bağırdık...
ışıl yokmuydu maçta[/quote:2ptled1k]
Işıl maçtaydı da bu iletiyle ne alakası var çözemedim sanırım