Galatasaray 76 - Banvit 72

Dünkü maça göre daha derli toplu we en azından biraz daha böle setlerle (3 nolu oyun, kat etmeler,gard pıwot 2li oyunlarıyla sonuca gitmeker falan...) oynadık wede kazan masını bildik:) Maçlarda oynayan takımımızın yababcıları pek kalıcı gözükmüyor açıkcası:( Ama bugün özellikle İsmet kardeşimizin aldığı dakikalar we yaptığı olumlu hareketler günün diğer güzellikleriydi.Maçta benden başka neden kimse yoktu? diyemeden de geçemeyeceğim.
Takımımız pazartesi sabah 11.30 uçağıyla Ukraynaya gitcek orda da 1 turnuwaya katılcak...

Neyse kazanmışız maçı. Umarım dewamı da güshel bi şekilde olur..

Bu turvanın bize en büyük yararı çoğumuzun adnı bile bilmediğimiz kadroya giremez dediğimiz.1988 doğumlu İsmet Hacıoğlu'nu kazanmamız oldu.oyun kurucu pozisyonunda sıkıntılar çekiyorduk. süpriz bir isim olarak ortaya çıktı inşallah yararlı olur.K.Tunçeri'de 1996 yılında 16 yaşında takıma katılmıştı.umarım faydalı olur.
Arkadaşlar diğer genç oyuncumuz Eyüp Fatih Ünal nasıl oynadı turnuva maçlarında oda 1988 doğumlu

SEKO' Alıntı:
Bu turvanın bize en büyük yararı çoğumuzun adnı bile bilmediğimiz kadroya giremez dediğimiz.1988 doğumlu İsmet Hacıoğlu'nu kazanmamız oldu.oyun kurucu pozisyonunda sıkıntılar çekiyorduk. süpriz bir isim olarak ortaya çıktı inşallah yararlı olur.K.Tunçeri'de 1996 yılında 16 yaşında takıma katılmıştı.umarım faydalı olur.
Arkadaşlar diğer genç oyuncumuz Eyüp Fatih Ünal nasıl oynadı turnuva maçlarında oda 1988 doğumlu

Heyecandanmi bilemem ama pek iyi gozukmedi.Top kayiplari filan yapti Besiktas macinda kolay pozisyonlarda.

O arkadaşlara sorumluluk verilirse onları aşarlar bence.Maçların son dakikalarında fark attıldığı veya yenildiği zamanlarda oynatmakla oyuncu kazanılmaz.

Bu arada X kardeş bjk maçında seni ilk defa canlı gördüm maç öncesi müzikteki kopmuş hareketlerin sanki inönüde değilde laila dayız hissi verdi :)

Radikal Cimbomlu' Alıntı:
O arkadaşlara sorumluluk verilirse onları aşarlar bence.Maçların son dakikalarında fark attıldığı veya yenildiği zamanlarda oynatmakla oyuncu kazanılmaz.

Bu arada X kardeş bjk maçında seni ilk defa canlı gördüm maç öncesi müzikteki kopmuş hareketlerin sanki inönüde değilde laila dayız hissi verdi :)

Maca 4 saat kala tribune girersem herseyi yapabilirim.
O onemli degilde gelip tanissaydin.Birde nerden tanidin yahu.

ulan senin ki de laf be reis....
bu alemde sor bakalım ahmet necdet sezer mi tanınır X mi?
karizmandan tanımıştır tabe :D

Arkadaşıma sordum X burdamı diye sen gelince gösterdi.Aslında ben seni daha farklı düşünmüştüm forumdaki resminde ve avatarlarından biz evleniyoruzdaki Canere benzetmiştim.Ama maçda bi baktım maşallah baya bi göbek bağlamışız :) Bide söylemeden geçemicem gri boxerın harbi güzeldi :D
Başka bi maçda tanışırız artık.Belki görmüşsündür ön planda olduğun bi resminde var

bjkgs39.jpg