Galatasaray Amatör Branşlar

Üye sayısı 1000 i geçti, bu grup dahada büyüyecek, 'diğer' branşların sesi olacak!

Günde bir kaç kez Saran Anadolu maçının olduğu hatırlatılırsa güzel olur.

Arkadaşlar birisi bana üyelik daveti yollayabilir mi acaba?

Emeği geçenlerin yüreğine sağlık, yolumuz açık olsun inşallah.

Ben zaten ilk hayranlardan biriyim. Galatasaraylı arkadaşlarımı da davet ettim. Zamanla büyük kitlelere ulaşabiliriz.

Tam olarak bilmiyorum ama Yiğit Şardan Abdi İpekçi'de ki Mersin maçının 3,periyotunda salona geldi.4, periyotun başında da salondan ayrıldı.Sanırım Sivas deplasmanına gitmek için ayrıldı.Yine Yiğit Şardan olabilir.

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Tam olarak bilmiyorum ama Yiğit Şardan Abdi İpekçi'de ki Mersin maçının 3,periyotunda salona geldi.4, periyotun başında da salondan ayrıldı.Sanırım Sivas deplasmanına gitmek için ayrıldı.Yine Yiğit Şardan olabilir.
Ben yine yiğit şardan olacağını sanmıyorum.Basketboldaki skandaldan dolayı istifa eden bir adamı yeniden yönetime alırsın ama yeniden basketbol sorumlusu yapmak oldukça mantıksız görünüyor.

Hüseyin Çıtak' Alıntı:

Adnan Polat ve Haldun Üstünelde gelmişti ama o esnada..

Adnan Polat maçın ilk yarısının bitiminde salondan ayrıldı.Ben Haldun Üstünel'i göremedim.Murat Yalçındağ oradaymış.Onu da görememiştim kardeşim yanımda söyleniyordu.Ben o ara Hakan Köseoğlu'na bakıyordum.O gün o da maçtaydı.

Adnan Polat , Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ bahsedildiği gibi bir süre sonra salondan ayrıldılar.Yiğit Şardan yanlış hatırlamıyorsam bayan takımımızın maçının sonuna kadar salonda durdu.