Galatasaray Bayan Basketbol Takımı ve Sponsor Sorunu !

Evet arkadaşlar yıllardır bayan takımımız kulübün desteğiyle ayakta bu konuda neden bir sponsor bulunamadığını konuşmak istedim ya da herhangi bir haber var mı bu konuda . Çünkü Aziz Yıldırımı dinledim diğer yıl isim sponsorluklarıyla bayan basketbol ve erkek voleybolda dünya çağında bir takım kuracaklarından söz etti büyük firmalardan bulunamaz mı diye düşünmeye başladım .

Savaş Eskigülek abimiz neden amatör şubelerimize Fenerbahçe'de olduğu gibi sponsor bulunamadığımı yazmıştı. Bu mantık aşılmadıkça çok zor bence...

Ben zor olduğunu düşünmüyorum başarıya tabiki endeksli bazı şeyler ama bizim bayan takımımızda gerçekten çok başarılı bulunamaz mı diyorum diğer yıl hem erkek hem bayanlarda Adnan Başkandan bir hamle bekliyorum .

O takımı ve adamı günahlarım kadar sevmem ama sponsorluk konusunda çok büyük işler yapıyor. Vasat bir basket ve voleybol takımı sponsorlar sayesinde şampiyon takımlara dönüştürdü. Biz ise halâ geçici başarılar anında geçici gelen sponsorluklarla takım idare etmeye çalışıyoruz. Adam önümüzdeki yıl yapacağını şimdiden söylüyor, bizimkilerin ciddiye alıp adam akıllı adım atmaları gerekir. Yoksa gene onurlu 2.liklerle yetiniriz.

Gerçekten insanın canı çok sıkılıyor basketbolda maaşlar düzenli ödeniyor mu evet artık ödeniyor ama transfer bütçesi olarak isim sponsorluğu harika olur vestel telekom bunlar sponsor olarak olabilir ama girişim yok ilgilenen yok diye düşünüyorum .

Galatasaray Bayan basketbol takımı Avrupa şampiyonu oldu ona rağmen zar zor bir otelin sponsorluğunu alabildik o da konaklama masrafları anlamında sanırım. Voleybol için hiç ümidim yok.

Umarım IMF'nin bankalar için yüksek kar vergisi önerisi gerçekleşir. Ülkeyi sömürüp hiç bir işe yaramayan bir çok büyük firma var bu ülkede. Bu arada vakıfbank Güneş sigorta türk telekom diye bir takım var bu üülkede yakında eczacıbaşı ile birleşir. Vakıfbank güneşsigorta türk telekom eczacıbaşı zentiva adını alır bizde mutlu oluruz voleybolda bir güçlü takım daha var diye..

sühan abi o takımın bir üst boyutu tüsiad zaten :)

Sühan Cem' Alıntı:
Galatasaray Bayan basketbol takımı Avrupa şampiyonu oldu ona rağmen zar zor bir otelin sponsorluğunu alabildik o da konaklama masrafları anlamında sanırım. Voleybol için hiç ümidim yok.

Umarım IMF'nin bankalar için yüksek kar vergisi önerisi gerçekleşir. Ülkeyi sömürüp hiç bir işe yaramayan bir çok büyük firma var bu ülkede. Bu arada vakıfbank Güneş sigorta türk telekom diye bir takım var bu üülkede yakında eczacıbaşı ile birleşir. Vakıfbank güneşsigorta türk telekom eczacıbaşı zentiva adını alır bizde mutlu oluruz voleybolda bir güçlü takım daha var diye..

Adnan Polat bir demecinde bir türlü voleybola sponsor bulamadıklarından dolayı yakınmıştı.Aslında Galatasaray son 2 sezondur bayan voleybolunun başına Gökhan Edman'ı getirdikten sonra bir atılım içinde.Umarım iyi bir sponsorla daha başarılı sonuçlar alabiliriz.Bayan takımımız içinse Eurocup'ı kazandıktan sonra iyi bir sponsor çıkacağını tahmin etmiştim ama henüz öyle birşey gerçekleşmedi. Ancak yeni stadımızın bitmesiyle amatör branşlara daha fazla yatırım yapılacağı düşünülebilir. Özellikle iyi bir kadroya sahip bayan basketbol takımımızın Taurasi gibi Augustus(Hoş Augustus'u kendi imkanlarımızla aldık!) gibi ,Lauren Jackson gibi enternasyonel seviyede oyuncularla anlaşarak Avrupa çapında daha fazla ses getireceklerini düşünüyorum.
Ülker'in Galatasaray erkek basketbol takımına sponsorluğunu bir türlü kabul etmiyorum.Çünkü Fenerbahçe'ye verdikleri desteğin çok azını Galatasaray'a verdiler.Ancak buna rağmen Galatasaray Robert Hite ,Gains ve Owens gibi yabancıları Türk oyuncularımızla iyi bir şekilde harmanlayarak Avrupa 4. cülüğüne kadar uzandı.Bu senede bence ligin en başarılı takımı Galatasaray.Bunca hata ve sıkıntıya rağmen ligin en iyi kadrolarıyla başabaş mücadele etti ve hatta galip de geldi. Umarım bu sponsorluk anlaşması lehimize daha iyi olan şartlarla yenilenir veya yeni bir sponsorla yolumuza devam ederiz.

Keske Türk Telekom Vakıfbank güneşsigorta sponsor olcagina, gelip ya galatasaray bayan voleyboluna yada basketboluna olsaydi simdiye kadar reklami 10bin kere daha armisti, neden mi? arkadaslar fb bayan voleybol takimi final four oynadi bu sene her gazete her spor bülteni, spor haberleri, bütün hafta boyunca bunu yazdi konustu her spor programi onlari tebrik ettiler, ama ne deye fb acibadem deye yani acibademide hep önplandaydi, bunu neden mi yaziyom cünkü ayni kupada gecen sene eczacibasi oynadi, ama hicbi spor kanali bundan bahsetmedi bile, neymis eczacibasini katildigi sampionlar ligi dörtlü finalinde 4. oldu deye söyleyip ve yazip gectiler. neden cünkü onlarin haberlerini sunduklarinda sanki eczacini reklamini yapmis gibi oluyorlar, eger böyle takimlar büyük takimlara birlesirse, daha cok faydali olur kendileri icin. eger türktelekom bize sponsor olursa bence cok cok daha iyi reklami olacaktir, umarim seneye bayan baskete türktelekom sponsor olur, ve bayan voleybolundada vakıfbank güneşsigorta birlesiriz. Artik bir yerden baslamak lazim. :)

İlk başta şunu söylemek isterim kesinlikle sadece bir duyum ama şu konuşuluyor türk telekomla isim sponsorluğu yapılması bayan basketbol için teklif ettikleri para gerçekten hiçte fena değil özellikle bayan basketbolunu düşünürsek .. daha sonra bir çok alternatifin dışında transfer konusunda atak üstüne ataklar geliyor şimdiden bir kaç wnba yıldızlarıyla görüşülüyormuş ayrıca fenerbahçe bu yıl şampiyonluğu kaçırdığı halde ya da şöyle diyeyim çok büyük ihitmalle diana taurasi ile ciddi anlamda ilgileniyor ve verdikleri para dudak uçuklatan cinsten o gelirse ne hamleler yapılır görmek lazım ama sponsor konusu sevindirici benimkisi sadece güvenilir spor isimlerinden duyduğum şeyler tabiki yönetime yakın olan bir kaç isim daha net şeyler söylerler. ..

Onur Karakuzu' Alıntı:
İlk başta şunu söylemek isterim kesinlikle sadece bir duyum ama şu konuşuluyor türk telekomla isim sponsorluğu yapılması bayan basketbol için teklif ettikleri para gerçekten hiçte fena değil özellikle bayan basketbolunu düşünürsek .. daha sonra bir çok alternatifin dışında transfer konusunda atak üstüne ataklar geliyor şimdiden bir kaç wnba yıldızlarıyla görüşülüyormuş ayrıca fenerbahçe bu yıl şampiyonluğu kaçırdığı halde ya da şöyle diyeyim çok büyük ihitmalle diana taurasi ile ciddi anlamda ilgileniyor ve verdikleri para dudak uçuklatan cinsten o gelirse ne hamleler yapılır görmek lazım ama sponsor konusu sevindirici benimkisi sadece güvenilir spor isimlerinden duyduğum şeyler tabiki yönetime yakın olan bir kaç isim daha net şeyler söylerler. ..
Abi ağzından bal damlıyor valla.

Onur Karakuzu' Alıntı:
diana taurasi ile ciddi anlamda ilgileniyor . ..
Abi bu dediğin hangi takım için geçerli? Fenerin ilgilendiğini biliyorumda bizdemi ilgileniyoruz diye bir an heyecanlandım

Öncelikle Fb kesinlikle tam anlaşmaya varmasada ciddi bir teklifleri var ama hayat bu tamikayı onların elinden almıştık neden olmasın ;) türk telekomun dışında bir kaç görüşmeler varmış ama hayırlısı gezeteci bir kaç arkadaşımdan öğrendiklerim bunlar insanın içinden inş doğrudur geçiyor :)

Gerçekçi olmak lazım...Fenerbahce bayan basketbol takımı ile oynanan maçtan sonra D. TAURASİ gitmedi burada en yakın arkadaşı ile 3 gün kaldı.Kocaeli Kağıt spor ile maçını izledi...Aksilik olmazsa büyük ihtimal Fenerbahce bayan Takımında seyredeceğiz...Ama biz de S. BİRD olabilir S. FOWLES olabilir ama rakibimizn L. JACKSON hamlesini de Panny Taylordan dolayı yapabileceğini düşünüyorum...

Saygılarımla

burakgurcan' Alıntı:
Gerçekçi olmak lazım...Fenerbahce bayan basketbol takımı ile oynanan maçtan sonra D. TAURASİ gitmedi burada en yakın arkadaşı ile 3 gün kaldı.Kocaeli Kağıt spor ile maçını izledi...Aksilik olmazsa büyük ihtimal Fenerbahce bayan Takımında seyredeceğiz...Ama biz de S. BİRD olabilir S. FOWLES olabilir ama rakibimizn L. JACKSON hamlesini de Panny Taylordan dolayı yapabileceğini düşünüyorum...

Saygılarımla
L. Jacksonu alamazlar. Yabancı sınırı var herhalde hem penny,taurasi, louren felan olmaz.

Emre Karakaplan' Alıntı:
burakgurcan' Alıntı:

Saygılarımla
L. Jacksonu alamazlar. Yabancı sınırı var herhalde hem penny,taurasi, louren felan olmaz.

L.Jaksonu alma ihtimalleri olsa bütün yabancıları yollarlar sorun değil sınır falan.

Biz kendi işimize bakalım yinede ama söyleyeceğim son söz bu işler belli olmaz futbolun Messisi neyse bayan basketbolunda dianası o durumda bence alırlarsa karşılık vermek zor olur biz önce bir sponsor işini halledelim de ..