Galatasaray Bayan Basketbol Takımı ve Sponsor Sorunu !

Bugün Fenerbahce ErkEk Voleybol takımına Arçelik sponsor oluyor diye haberler düştü.Malum Bayan Basketbolunada büyük ihtimalle sponsor alarak artık amatör branşlarda sürekli çıtayı yüksekticekler...Darısı bizim başımıza...
Atılım olmazsa yakalamak çok güçleşecek...Voleybolun hali ortada maalesef bir tek cevap verdiğimiz Bayan basketbol...Erkeklerde aslan payı ülker tarafından rakibe ait...El de oynayan rakibimiz artık düşünmek gerekiyor...Voleybolla iyi bir ivme yakaladılar...Taurasinin transferi de bu doğrultuda...

Saygılarımla

yeter diyecek bir şey yok adamlar ametör şubeler için gerçekten çalışıyorlar bizimkiler voleybolda hala bir adımları dahi yok ..

herhangi birşeyi bulmak, öncelikle onu aramakla alakalı olan birşeydir. İnsanlar durup dururken gelip size sponsor olmazlar.

bugün acıbadem maçında konustugum gs tv muhabiri arkadaş f.bahçenin gelecek sezon için sponsor olarak opetle kesin anlaştıgı ve taurasiyi gelecek sezon aldıklarını söledi. ne derece doğru bilmiyorum.ayrıca g.saryında sponsor arayışının devam ettiğini söledi.

Ünsal Y.' Alıntı:
herhangi birşeyi bulmak, öncelikle onu aramakla alakalı olan birşeydir. İnsanlar durup dururken gelip size sponsor olmazlar.
Kesinlikle öyle abi,Yönetim çıkıp Futbol takımı için sponsor gelirlerini şu kadar arttırdık falan diye konuşurken hiç amatör şubelere sponsor bulamıyoruz falan demesin,önce aramak lazım ki bulabilsinler.Mevcut yönetimin zihniyeti bir kere voleybol,basketbol gibi branşlarda gerçekten şampiyonluğa oynamak değil,onlar 3.lüğü,4.lüğü başarı sayacak bir zihniyete sahipler.

Ama bakmayın siz çıkıp önümüzdeki sezon hedefimiz şampiyonluktur falan dediklerine,ona bakılırsa bu sezon'da futbol'da tüm kupalara taliptik,hala bunlara inanmak isteyen varsa inansın,ama bu laflar boş laflar.

Bayram,

Geçen seneye kadar Adnan Polat dedin durdun. Şimdi gelip her başlıkta yönetime giydirmeye yer arıyorsun, antiaptik olmaktan başka yaptığın bir şey yok ama.

Yönetim basketbolu kötü yönetiyor, doğrudur; ama avatarındaki zihniyetin bu kulübü ne noktaya getirdiğini unutmadık.

Düşüncelerimin değişmesi normal,Sabit fikirli biri değilim.

Antipatik oluyormuşum,benim sempatik olmak gibi bir derdim yok.

Avatarım'daki zihniyet diye birşey yok,Adnan Öztürk şimdiye kadar başkan olmadı,yaptığı yöneticilikte çok kısa bir süre,Şimdi kalkıp'ta avatarımdaki zihniyet demek garip.

Yönetim'in dokunulmazlığı yok,Site kuralları içerisinde istediğim gibi eleştirebilirim,Bana müdahale etmeye sakın kalkmayın !

Taraftar'ın içinde Rahmetli Özhan başkan'a etmedikleri hakareti bırakmayan insanlarda oldu,hatta bu forum'dan bir kişi Özhan başkanımıza yalancı dedi,Ben sadece bu yönetim'i eleştiriyorum diye kimse laf söyleyemez,Ha kalkıp ben bu yönetimimize hakaret ederim,o zaman sende büyük bir keyifle banlarsın beni.

Yönetim'e karşı eleştiriler yapmam burada bazı kişilerin zoruna gidiyorsa bundan sonra forum'da yönetim'le ilgili eleştri yapmam,ben zaten başka platformlarda gerekli eleştirileri yapıyorum,Eğer gerçekten bazı kişiler rahatsız oluyorsa bundan bende eleştri yapmayacağım kimseyi rahatsız etmek istemiyorum çünkü,ama görüşlerim,düşüncelerim ortada.

Yanlız şunu iyi bilin bu forum'da herkesin kurallar dahilinde eleştri yapma hakkı vardır,bazı kişilere antipatik gelsin veya gelmesin kimse bu hakkı engelleyemez,Canım isterse 24 saat kurallar dahilinde eleştrimi yapabilirim ama madem bazı arkadaşlar rahatsız oldu bende bu eleştirileri forum'da yapmamaya çalışacağım,çünkü forum'da huzurun bozulmasını istemiyorum.

Adnan Öztürk'ün şimdiye kadar yöneticilik yaptığını söylediğimi hatırlamıyorum. Ortaya proje koyamayan, adaya size açacağız ucuza geleceksiniz diyerek oy arayan, amatör şubelerde bütçeleri arttıracağızdan başka bir şey demeyen birisinin hangi zihniyeti temsil ettiği ortadadır. Seçim sürecinde destekleyenlerin de kimler olduğu ortada. Hayatımıza yeni giren Genç Liseliler neyse ki başkan seçemedi kendisini.

Ayrıca eleştiremezsin demedim, baydığını söylüyorum sadece. Forumda da moderatör olarak kuralları iyi biliyorum sadece. Rahatsız olduysanız eleştiri yapmam falan deyip duygu sömürüsü yapmanın anlamı yok. Kimsenin burada Adnan Polat yönetimi üstünden kazandığı bir şey yok. Sadece her topicte konuyu aynı yere getirmen sıktı artık.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Adnan Öztürk'ün şimdiye kadar yöneticilik yaptığını söylediğimi hatırlamıyorum. Ortaya proje koyamayan, adaya size açacağız ucuza geleceksiniz diyerek oy arayan, amatör şubelerde bütçeleri arttıracağızdan başka bir şey demeyen birisinin hangi zihniyeti temsil ettiği ortadadır. Seçim sürecinde destekleyenlerin de kimler olduğu ortada. Hayatımıza yeni giren Genç Liseliler neyse ki başkan seçemedi kendisini.

Ayrıca eleştiremezsin demedim, baydığını söylüyorum sadece. Forumda da moderatör olarak kuralları iyi biliyorum sadece. Rahatsız olduysanız eleştiri yapmam falan deyip duygu sömürüsü yapmanın anlamı yok. Kimsenin burada Adnan Polat yönetimi üstünden kazandığı bir şey yok. Sadece her topicte konuyu aynı yere getirmen sıktı artık.
Tamam Emre Sarp,duygu sömürüsü falan yapmıyorum ama neyse tartışmaları daha fazla uzatmanın kimseye yarar'ı yok.Haklı olduğun yerler var,mesela her topicte konuyu aynı yere getirmem sıkmış olabilir,hak veriyorum sana.

Nuri Karakaş' Alıntı:
bugün acıbadem maçında konustugum gs tv muhabiri arkadaş f.bahçenin gelecek sezon için sponsor olarak opetle kesin anlaştıgı ve taurasiyi gelecek sezon aldıklarını söledi. ne derece doğru bilmiyorum.ayrıca g.saryında sponsor arayışının devam ettiğini söledi.
kesinlikle dogru bir bilgi vermişler malesef haberler dogru ..

Adamların iş adamları kulüplerine destek oluyor. opet, acıbadem, bildiğim kadarıyla ülkerin sahibi de fbli. Galatasaraylı iş adamları ise sıfır. Adnan Polat da geçenlerde bundan dem vuruyordu bir röportajında. bjk bayan voleybol takımına da medical sponsor oluyormuş sanırım bjkli bir arkadasımın dediğine göre. Medicalin ortağı yönetim kurulundaymış. Biz de daha çok sponsor ararız bu gidişle. bulamayınca da ülkere kalır yancı olarak cafe crown olur sponsorumuz. İnşallah sağlam sponsorlar buluruz biz de...