Galatasaray Bayan Basketbol Takımı ve Sponsor Sorunu !

Bulamıyor demeyelim,birçok büyük iş adamı yönetime girmek için bir yerlerini yırttılar ama işimize karışır felsefesi ile dışarda bırakıldılar tabi şimdi o adamlara gidip bize sponsor ol denilemiyor...Yani şu Galatasaray'ın zenginleri bir işe yaramıyor varsayımını bırakalım...Adamlara sırtını dönersen onlarda sana sırtını döner tabiki...

Kerem abiyle hemfikirim,Sizinde dediğiniz gibi mesela Beşiktaş' yönetim kurulundan biri medical'ın ortağıymış ve Medical Beşiktaş'a sponsor oluyor,Diğer kulüpler yönetimini oluştururken buna dikkat ediyor,Mesela Aziz Yıldırım'ın oluşturduğu yönetim kurullarında hep Fenerbahçe'ye sponsor desteği olabilecek iş adamları oluyor Abdullah Kığılı,Mehmet Ali Aydınlar gibi.

Biz'de ise bana biraz eş-dost yönetim'e giriyor gibi,Başkan'la arası iyi olanların bir şekilde oğlu falan yönetime giriyor,bunlar gerçekler art niyetle söylemiyorum.

Ben başkanı anlamıyorum. Bayan takım Avrupa Şampiyonu oldu kimse sponsor olmadı diyor. Kimse ayağına kadar gelip bayan basket takımına sponsor olacağım demez zaten.

eh be Adnan Polat Avrupa Şampiyonu takıma sponsor bulmayı bile beceremedim desene şuna
Ünal Aysal , Saffet Ulusoy , İnan Kıraç gibi adamlara rica etseniz bu adamlar zaten size sponsor olurlar. Ama yönetimde gıkı çıkmayan , görevi koltuk doldurmak olan insanlar var. Bana 5ten fazla yönetici sayabilen var mı ihracaatını bildiğiniz...

Deniz Baskın' Alıntı:
eh be Adnan Polat Avrupa Şampiyonu takıma sponsor bulmayı bile beceremedim desene şuna
Ünal Aysal , Saffet Ulusoy , İnan Kıraç gibi adamlara rica etseniz bu adamlar zaten size sponsor olurlar. Ama yönetimde gıkı çıkmayan , görevi koltuk doldurmak olan insanlar var. Bana 5ten fazla yönetici sayabilen var mı ihracaatını bildiğiniz...
Diğer yöneticilerin görevi bile belli değil,en azından resmi sitede sadece 6 yöneticinin görevi yazıyor,birde üstünberk'in basketbol'dan sorumlu yönetici olduğunu öğrendik o kadar,geçenlerde mehmet şenol'a sordum niye tüm yöneticilerin görevleri resmi sitede yazmıyor diye daha tam belli değil dedi,enteresan valla 27 mart'tan bu yana hala tam anlamıyla görev dağılımı yapılmamış,heralde sezon sonu yapılacak.

Yönetimizdeki adamlara tek tek bakıyorum,soruyorum soruşturuyorum çoğunun doğru dürüst ne iş yaptığı bile bilinmiyor,biz güçten bahsediyoruz...Sayın başkanımız devlet dairesine çevirdi yönetim kurulunu,birsürü söz dinleyen icraata karışmayan sadece denileni yapan kişilerle yola çıkılmış...Şimdi bulamıyoruz edemiyoruz diyorlar,bulamazsınız tabi,memur-sen sponsor olacak değil ya bu takımlara...

Deniz Baskın' Alıntı:

Deniz, icraat ile karıştırdın.Ülke de daha doğru düzgün yönetici çıkmıyor birde dışarıya mı yollayalım. ;)

Deniz Baskın' Alıntı:
GS camiasındaki çapraşık ilişkiler öyle fazla ki düşündüğün kadar kolay olmuyor Deniz. Ayrıca ben varlıklı bir adam olsam GS'lıysam görmüyormuyumm bunu. Gİder ben teklif ederim. Klüple gazete sayfalarından ilgilenen insanlar bile biliyor sponsor sorunu olduğunu şimdi GS üzerindne reklam yapmakiçin hava atıp 200 milyon dolar veririm şunu alırım gibi pazarlık yapıyormuş ayağı yapanalr neden elini taşın altına sokmuyor? Adnan Polatta aramayın suçu yani... Siz inanyormusunuz Adnan Polat'ın bunları düşünmediğine yada eyleme geçmediğine. Boşu boşuna mı diyor Avrupa şampiyonu takıma sponsor bulamadık diye yüksek sesle?

Bayram, tamamı ile bilgilenmek için soruyoum. Bana herhangi bir yönetim kurulunun (ki şirket olur klüp olur) yönetim kurulu listesini yazıp tane tane bu bununla ilgileniyor diye belirtirmisin?

Sühan,

Bjk'nin sitesine gir orada göreceksin herkesin görevi teker teker yazılmış,aynı şekilde bizim'de bu yeni yönetim seçilene kadar herkesin görevi teker teker belirtilmişti resmi sitede.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Sühan,

Bjk'nin sitesine gir orada göreceksin herkesin görevi teker teker yazılmış,aynı şekilde bizim'de bu yeni yönetim seçilene kadar herkesin görevi teker teker belirtilmişti resmi sitede.

Anladım Bayram sağolasın. Ali haşhaş'ın mali işlerden, Cemal Özgörkey'in Store ve ürünlerden, Yalçın Orhon'un voleybol'dan, İbrahim Çağlar'ın su sporlarından sorumlu olacağını sanıyorum. Ama o anlamda oraya yazılacağını sanmıyorum. Dikkat ettiysen Beşiktaş'da futbol sorumlusu bir çok yönetici gözükmesine rağmen bizde herhangi bir branşın sorumlusu gözükmemekte. Alt yapı, tesisler, stad, yatırımlar gibi bir çok başşlık var ciddi anlamda takip isteyen ben bunların dağılımının yapımış olduğunu düşünüyorum.

Sanırım senin istediğinde detaylı bir titr lerinin olması.. Görev dağlımının yapılmış olduğunu ama bunun paylaşılmamış olabileceğini düşünüyorum. Umarım benim dediğim gibidir.

Sponsor bulunamamasında kesinlikle kulüpün yapısının çok payı var. Yukarıda da yazılmış, insanları daha üye olurken C sınıfı diye yaftalarsanız, bizden değil gözüyle bakarsanız, aidiyet yaratmakta zorlanırsınız, bu kadar basit.

Neyin ne olduğunu bilmiyoruz neden hemen Adnan Polat'a yükleniyoruz.

Bende diyeyim ozaman klübe para vermek isteyenler var ama yönetimi ele geçirmek istiyor. İnanacakmısınız buna ?

Benim param olsa klübe üye bile olmam.Gider parayı veririm klübe. Neden kimse böyle yapmıyor ?

arkadaslar nezamandir düsünüyom, yasam mi yasmasami deye, ama bi paylasiyim dedim, gecen hafta mersin macinda benim dikkatimi ceken bisey oldu mac sirasinda, o hani sah kenarindaki isikli panolar varya, hani degisip duruyo, orda benim dikkatimi ceken bisey vardi.ögün mersin macinda sadece türkteleom ve türkhavayollarinin reklami vardi, hep gözüme batan o oldu. benimde hemen aklima geldi, sene bayanlara ve erkeklerde sponsorumuz türkhavayollar ve türktelekom olabilirmi acaba. bunlar benim düsüncelerim. bilmem sizler ne diyeceksiniz.

Adnan Erdoğan' Alıntı:
arkadaslar nezamandir düsünüyom, yasam mi yasmasami deye, ama bi paylasiyim dedim, gecen hafta mersin macinda benim dikkatimi ceken bisey oldu mac sirasinda, o hani sah kenarindaki isikli panolar varya, hani degisip duruyo, orda benim dikkatimi ceken bisey vardi.ögün mersin macinda sadece türkteleom ve türkhavayollarinin reklami vardi, hep gözüme batan o oldu. benimde hemen aklima geldi, sene bayanlara ve erkeklerde sponsorumuz türkhavayollar ve türktelekom olabilirmi acaba. bunlar benim düsüncelerim. bilmem sizler ne diyeceksiniz.
thy zaten seyahat sponsoru isim sponsoru olmaz tt da olabilir ama uraşacak yöneticiler lazım oda bizde yok sponsorsuz geçireceiz bir yılı daha