Galatasaray Dergisi - Gurovic ve Zizic Röportajları

Arkadaşlar,

Galatasaray Dergisi'nin geçen sayılarında çıkan Milan Gurovic ve Andrija Zizic röportajlarının tamamını resmi siteye ekledik. Kaçıranlar ve okumak isteyenler için linki: http://www.galatasaray.org/gsdergi/

Bir de reklam: Derginin Aralık sayısında Seimone Augustus var! Piyasada, dumanı üstünde :) Tavsiye ederiz!

Herkese iyi geceler, iyi okumalar...

Teşekkürler Mehmet Bey...

Geçen ay okumuştum, iki röportaj da güzeldi ama Zizic daha güzeldi. Ancak şimdi okuyacak olanlarda buruk bir tat bırakır...

Bu arada abonelere dergiyi gönderme hızı açısından formula takımımızı artık en geç ayın 5´inde elimde.

Elinize sağlık Memetcan, çok güzel röportajlar olmuş.

Çok anlamlı röportaj emeği geçenlere teşekkür ederim. Gurovic'e bakış açım 180 derece değişti ama Gurovic artık bazı şeyleri göstermeli.

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":3f4pit6g]Şimdi Zizic kalıyor mu ?
ne alakası var?bu ropörtaj eylül sayısında çıktı.bu dakikadan sonra kalmasının en ufak bi yararı olmaz.gitmeli ve gidecek de.[/quote:3f4pit6g]

Zizic alsin kız arkadasını gitsin bence.Hic durmasin.Tipik hirvatlarin on yargılı yaklasımı..Catlak kızları iste ne olacak.Sirp kizlari kadar olamazlar.

Sizin yaklaşımınız da pek önyargısız değil aslında.
''Tipik Hırvat davranışı'' vs...
Eğer siz adamı Eurocup hedefli bir takım olarak getirip daha sonra bu lupadan elenip, profesyonel ve kariyerini düşünen bir adamı Euroleague ekibine gitmek istiyor diye ön yargılı diye eleştiriyorsanız ben bunu sizin bir millete karşı olan önyargınıza bağlarım...
Zizic bundan sonra faydalı olamaz. Doğrudur ama Zizic'i veya başka birini ön yargılı olmak ile suçlamak doğru gelmedi bana. Eğer bir ön yargı varsa ilk başta gelmezdi diye düşünüyorum.