Galatasaray | Mayıs 2021 Seçimli Genel Kurulu

Sizce yeni başkan kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    55
Ilk 8 sandık hiçbirşey göstermiyor bence olay 15ten sonra başlar 20 den sonra baya baya belli olur ilk 8 sandikta genelde liseciler oy kullanıyor çünkü

Twitter'daki Elmascılar seçim herkesin oy verebildiği bir seçimmiş gibi davranıyorlar ama öyle olmadığı için bu tarz söylemlerle ama az ama çok kararsız üyelerin oylarını da Hamamcıoğluna yönlendiriyorlar bana kalırsa.

Özellikle Mete İkiz ve Ebru Köksal Eşref beye bir artı getirisi olacaktır ki Ebru hanım gelecekte Galatasaray başkanlığını yapabileceği söyleniyor. Dediğinde de haklı başkanlık sadece şampiyon yapmak değildir. Başkanlık kulübü maddi ve manevi anlamda en iyi şekilde yönetmek ve temsil etmektir.

Metin Öztürk'ün Hamamcıoğlu'ndan oy çaldığını düşünüyorum. bence ortaya gelir 13-14-15. sandığa doğru. En sevindiğim ise Yiğit Şardan'a kongrenin reaksiyonu. Umarım ortaya gelir. İlk sandıklarda durum normal bence

Metin Öztürk'ün Hamamcıoğlu'ndan oy çaldığını düşünüyorum. bence ortaya gelir 13-14-15. sandığa doğru. En sevindiğim ise Yiğit Şardan'a kongrenin reaksiyonu. Umarım ortaya gelir. İlk sandıklarda durum normal bence
Bir sene sonra seçim yapacağız demese metin beyin kazanacağını düşünürdüm o çok yanlış oldu onun adına diye düşünüyorum

Malesef öyle olmuş, bakalım ortadan sonraki sandıklarda Elmas ne kadar güçlü

Yine en az konuşan kazanırsa sasirmam bu süreçte eşref bey diğerlerine göre az konuştu ve az hata yaptı bu önemli birşey gs seçimlerinde bu ders bir daha ortaya çıktı

Bir tweet gördüm, bundan önceki seçimde Dursun Özbek ilk 6 sandıkta hep Mustafa Cengiz'den fazla oy almış. Daha sonraki sandıklarda işler değişmişti. İlk sandıklarda kıdemli üyeler oy kullandı çoğunlukla o yüzden Eşref beyi tercih etmiş olabilirler. Ama yine de iyi fark yapmaya başladı. Fark kapanır mı bilmiyorum ama sonraki sandıklarda daha farklı sonuçlar olabilir.

Beyaz liste ne oluyor adaylardan birini seçip kurulları başka başka adayların kururlarından karma mı yapıyorlar?

8 ci sandikdan sonra yesil ile kirmizi denk sekilde gider 15ci sandikdan sonra kirmizi öner gecer gibi duruyor tabi kendi öngörum sandik basindaki pusululardan izlenemim