?Galatasaray Medicalpark?

Niye her mesajın altında birşeyler arıyorsunuz,komple yönetim kurulunu tebrik ediyorum o zaman,iyi iş başardılar,ben başarılı işler yapıldığında tebrik etmekten gocunmam,tebrikler yönetim kurulu ve başkan Adnan Polat.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Niye her mesajın altında birşeyler arıyorsunuz,komple yönetim kurulunu tebrik ediyorum o zaman,iyi iş başardılar,ben başarılı işler yapıldığında tebrik etmekten gocunmam,tebrikler yönetim kurulu ve başkan Adnan Polat.

Bayram neden yönetim kurulunu ayrı Adnan Polat'ı ayrı kutladın? Adnan Polat'ı GS yönetiminden görmüyormusun yoksa?

:)

Haha :) Yineliyorum art niyet aramayın,Galatasaray için iyi bir iş yapan'ın önünde boynum kıldan ince,Adnan Polat doğru işler yapmaya devam ederse her zaman desteklerim ve başkanımızın arkasında olurum,Yeter ki Galatasaray iyi olsun.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":16s20a6f]Eminim bu anlaşmada Yiğit Şardan'ın büyük payı vardır,Tebrikler Yiğit Şardan.

Adnan Polat'ı övmek,tebrik etmek bu kadar mı canını acıtıyor Bayram?[/quote:16s20a6f]
Adnan Polat'a, bu yönetim kurulu kadrosunu kurdugu icin tesekkür etmemiz lazim bence. Projelerde aslan payinin Yigit Sardan'da oldugunu düsünüyorum. Ama sadece tahminim bu yönde, yaniliyor da olabilirim.