?Galatasaray Medicalpark?

Acıbadem bile 3 sene sonra belli bir seviyeye gelebildi.O yüzden imzalardan hemen sonra elle tutulur başarılar beklemek yersiz olur. Biz desteğimizi sonuna kadar verip bekleme içinde olmalıyız..

Yönetime giydiren arkadaşların,doğru yapıldığında aynı hevesle girip bir teşekkür etmesi güzel olur ;)

Tolga Kaplan' Alıntı:
Acıbadem bile 3 sene sonra belli bir seviyeye gelebildi.O yüzden imzalardan hemen sonra elle tutulur başarılar beklemek yersiz olur. Biz desteğimizi sonuna kadar verip bekleme içinde olmalıyız..

Yönetime giydiren arkadaşların,doğru yapıldığında aynı hevesle girip bir teşekkür etmesi güzel olur ;)

Sevgili Tolga para bulmak değil bunu doğru şekilde doğru yerlerde kullanmak önemli. İnan bu iş oturursa ilk teşekkür eden ben olacağım.

Serdar Mengi' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":30k3d7gx]Acıbadem bile 3 sene sonra belli bir seviyeye gelebildi.O yüzden imzalardan hemen sonra elle tutulur başarılar beklemek yersiz olur. Biz desteğimizi sonuna kadar verip bekleme içinde olmalıyız..

Sevgili Tolga para bulmak değil bunu doğru şekilde doğru yerlerde kullanmak önemli. İnan bu iş oturursa ilk teşekkür eden ben olacağım.[/quote:30k3d7gx]

Haklısın Serdar abi, zaten bu bir süreç,bekleyip göreceğiz.

Beko Basketbol ligi bitmemiş olmasına rağmen,önümüzdeki sezonu bitiren,yok sayan insanlar var..Eleştirmek çok kolay tabi.

Takdir edilmesi gerektiğinde de, ilk icraat olarak güzel bir iş başardı yönetim.

6milyon doalr bayan baskete 2milyon dolar bayan voleybola gidecekmiş ufakta olsa erkek voleybol ve erkek basketbol takımınada destek olunacakmış ..

Galatasaray'dan 16 milyon dolarlık imza Paylaş
Haberi PaylaşBenim Sayfam DeliciousFacebookGoogleMySpaceTwitterE-postaFriend Feed A.A.27 Mayıs 2010Galatasaray Kulübü, sponsorluk gelirlerine çok önemli bir halka daha ekledi.

Sarı kırmızılı kulüp, Medical Park Hastaneler Grubu ile yapacağı sponsorluk anlaşması ile bayan basketbol ve bayan voleybol takımlarına önemli bir sponsorluk desteği sağlayacak. Galatasaray Kulübü ile Medical Park Hastaneler Grubu'nun yapacağı anlaşma sonrasında Medical Park, bayan basketbol ve bayan voleybol takımlarının ana sponsoru olacak ve her iki branş için Sarı-kırmızılı kulübe 8'er milyon Dolar sponsorluk kaynağı oluşturacak.

Galatasaray ile Medical Park Hastaneler Grubu'nun yapacağı sponsorluk anlaşması, yarın düzenlenecek imza töreni ile hayata geçecek.

8 milyon dolar verilsin bayan voleybol takımına Kıtalararası'nı alırız öyle bir kupa varsa :)

Şaka bir yana ben de 6 bayan baskete, 2 bayan voleybola diye biliyorum. Bu paralar bile çok yüksek zaten. Hayırlı olsun bakalım.

8 milyon dolar!
Özellikle bayan voleybol için inanılmaz bir rakam ama bence bir yanlışlık vardır o haberde.Daha önce yazıldığı gibi 2-3 milyon dolar falandır.Zaten öyle birşey olsa bile bizimkiler o 8 MD nun 5 ini futbola kaydırırdı. =)

Kurtuluş Yazıcı' Alıntı:
Yarın bu miktar açıklanacak mı? Eğer öyleyse bu gece fazla yormayalım kendimizi!
Eğer Galatasaray Medical Park olacaksa, Medical Park Trabzonspor ne olacak?

"Trabzon Medical Park" Erkek basketbolda var Kurtuluş. Bize olan sponsorlukları ise Erkek Basketbolu kapsamıyor.

DHA dan Kadir Çetinçalı yazmış.8 milyon dolar bayan baskete,8 de bayan voleybola yani toplam 16 milyon dolar.Müthiş bir rakam bu.Kadir Çetinçalı emin olmasa bunu yazmaz.Güvenilir muhabirdir.

Ozan Deniz' Alıntı:
DHA dan Kadir Çetinçalı yazmış.8 milyon dolar bayan baskete,8 de bayan voleybola yani toplam 16 milyon dolar.Müthiş bir rakam bu.Kadir Çetinçalı emin olmasa bunu yazmaz.Güvenilir muhabirdir.

Benim bildiğim bu adamın florlyaya girişi yasak bir şahsiyet.

Ozan Deniz' Alıntı:
:)) benim tanımadığım başka bir Kadir Çetinçalı olsa gerek. Keşke bu haberi doğru çıksa..

Muhammet Çelebi' Alıntı:
[quote="Ozan Deniz":1fu7kjv1]DHA dan Kadir Çetinçalı yazmış.8 milyon dolar bayan baskete,8 de bayan voleybola yani toplam 16 milyon dolar.Müthiş bir rakam bu.Kadir Çetinçalı emin olmasa bunu yazmaz.Güvenilir muhabirdir.

Benim bildiğim bu adamın florlyaya girişi yasak bir şahsiyet.[/quote:1fu7kjv1]

Florya girip girmediğini bilmiyorumda içerde adamının olduğunu biliyorum.Florya ya girememe sebebide Adnan sezgini çok ağır eleştirmesidir.

Ozan, Kadir Çetinçalı'nın doğru haberine daha rastlamadım kardeşim.O nasıl güvenilir. ;)

Ozan Deniz' Alıntı:
Bir tanıdığımın arkadası da o demişti. kişisel olarak tanımıyorum
kadir çetinçalının dediğine bakmayın 5milyon dolar bayan basket 3milyon dolar bayan voleybola ayrılmış benim dikkatimi çeken 13hastanesi varmış ts ye sponsor bizede bu kadar veriyorlar bu adamlar ne kadar kazanıyor ya :) ama Adnan polatın şu kadar para bayan baskete şu kadar para voleybola demesi gerekir diye düşünüyordum ..