Galatasaray - Mersin BSB 57-76

Mersin güclü bir takım Gülşah ve formasının arkasında ÖGÜT yazan yabancıları macı koparttı.

Takımımız cok iyi mücadele etti ama gücleri bu kadar, yenilgiye ragmen tebrikler...

takımımız gerçekten çok ii mücadele etti
hepsine teşekkürler bu mücadelelerinden dolayı
mersin ise çok iyi bi takım
özellikle Gülşah başlı başına bi takımdı ztn
öğüt yazan yabancıda çok iidi
nese canları saolsun..

Ben de mücadeleyi beğendim ama Mersin gerçketen güçlü bir kadroya sahipti. Derya Taşdelen'in orda olması ise bence bir artıydı. Rakibin attığı faullerde yaptığım totemlerin işe yaraması beni sevindirdi :) Sonuç olarak kızlarımızın hepsine helal olsun, fark açılmasına rağmen son dakikalara kadar yaptıkları pres, gösterdikleri efor gerçekten alkışı hakediyor.

Fotograflar icin teşekkurler.

Salona maç bitttikten sonra varabildim :(

Ama kızlarımız mactan yenikte ayrılsa iyi mucadele etmişler. Herkes bir uzun oyuncumuz olsa kazanırdık diyordu.

Birde rakip zaten güçlü üstüne hakemlerde rakibin sert oyununa göz yummuş. Özellikle Gülçin pota altında resmen dayak yemiş.

Ama kızlarımızın gözlerindeki hırs ve takım arkadaşlarına olan bağlılıklarını görmek beni galibyet kadar sevindirdi.

Birbirlerine bağlı iyi arkadaş olmuş bir takımız ama eksiklerimiz ve takviyeye ihtiyacımız var.

bugün ilk defa bayan basket takımızın macına geldim
yenilmemize ragmen takımın mücadelesinden ve azminden cok memnun kaldım gercekten bundan sonra umarıum sık sık gelebilirim maclara
mersin takımı gercekten cok iyi bi takımdı ve kısıtlı kadromuzla onlara karsı koymak cok zordu gercekten
yine de takımımızı tebrik ediyorum. gelecek hafta nası olsa kazanırız :)

Çocuklar,
Ellerinize ayaklarınıza sağlık,
Ellerinizin mahareti ile, forum bir başka güzel, sizlerle beraber maç oynamak ya da seyretmek de çok daha güzel oldu,
İşte bizim kızlar, bu gün sert bir kayaya çarptılar ama mücadelede hiç eksik kalmadılar, dayak yediler her zamanki gibi hakemlerin oyuncaği oldular ama yine de aslanlar gibi mücadele ettiler,
Mersin üç yabancı + Gülşah la beraber oldukça iyi bir ekip kurmuş , iyide para harcamış, ama emin olun arkadaşların da belirttiği sırtında Öğüt olan oyuncu bizde olsaydı, netice tamamen bugünkünün tersine olurdu, ama ne yazıkki, bizde yok,
İnandığım yek şey var, çok yazıktır ki, bu lig Türk e Türk oynansa bu takım kesin ilk üçün içinde yer alır, ama işin içine yabancılar girince söyleyecek pek fazla bir şey kalmıyor,
Sizlerle tanıştığım için çok mutlu oldum,
En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere,