Galatasaray - Ros Casares (Canlı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kızacak sinirlenecek bir şey yok. biraz ders çıkarmak lazım ama iki yıldır oyuna müdahale ya da ders çıkarma anlamında sınıfta kalan hocanın önce ders çıkarması lazım. çünkü son 3 maçımız gayet ders çıkarılacak maçlardı.

ışıl, diana ve tina dışındakiler felaket. bu üçü ise vasat oynuyor. ama ros casares'in de oynatmadığını ve leblebi gibi sayı attığını söylemek lazım. sonuçta bu takım bizim karşımıza final 8'de de çıkacak büyük bir ihtimalle.

acaba finala kalırsak ozamanda günümüzde olmayımı bekleyeceğiz sadece bu söylem insanın kendi kendini kandırmasıdır.

Prince gelince ışıl bir anda kayboldu yerliler ne oldu anlamadım bunu söylerken mağlup olmuyorduk ama bir düşüş vardı karşımıza iyi bir takım çıktı olayı gördük ozaman iş günümüzde olup olmamamya kalıyor.

Nekadar yazacağım için tepki alma durumum olsad acab yerlilerle ceyhun hoca veya yabancılar arasında bir problemmi var yerliler katkı olarak geçen yıla göre bile çok düşükler kusura bakmayın mağlubiyete göre değil bu takım yarın karşımıza çıksa çıkma olayı muhtemel yine yeniliriz. Spikerin demesi gibi o gün yine günümüzde olamam ihtimali mevcut tur.

mesela tarsusta begüm var. hiç düşünülmeden alınması lazım. bunları görmüyor mu hocalar. şaziyeyi görünce iğreniyorum. hiçbişi üretemiyor. benim izlediğim hiçbir maçta verimli olması mesela şaziye.

26-56 bu skoru hakediyormuyuz ayıp 3 çeyrekte 26 sayı bunu görmezden gelemeyiz yerlilerin hangi maçtıı sıfır çekmesi bunlar sorgulanıyormu bakın yabancılarda olmayınca takımın yerli anlamındaki durumu ortada.Umarım demin yazdım yerliler ve yabancılar arasında bir problem yoktur hani taurasiye biraz ilgi gösterdikya bazı yerliler buna alınmış olabilirmi yazdıklarıma lütfen kızmayın 3 çeyrekte 26 sayı atılmış ben böyle birşey hatırlamıyorum hatırlayanınız varmı.

acaba finala kalırsak ozamanda günümüzde olmayımı bekleyeceğiz sadece bu söylem insanın kendi kendini kandırmasıdır.

Prince gelince ışıl bir anda kayboldu yerliler ne oldu anlamadım bunu söylerken mağlup olmuyorduk ama bir düşüş vardı karşımıza iyi bir takım çıktı olayı gördük ozaman iş günümüzde olup olmamamya kalıyor.

Nekadar yazacağım için tepki alma durumum olsad acab yerlilerle ceyhun hoca veya yabancılar arasında bir problemmi var yerliler katkı olarak geçen yıla göre bile çok düşükler kusura bakmayın mağlubiyete göre değil bu takım yarın karşımıza çıksa çıkma olayı muhtemel yine yeniliriz. Spikerin demesi gibi o gün yine günümüzde olamam ihtimali mevcut tur.
Ne güzel işte dediklerinin olsun yenilelim siz de giydirin buradan. Bugününü hiç bir savunması olamaz çok kötüyüz. Hepsine yazıklar olsun. Gönderelim yeni bir takım kuralım. Benden bu kadar siz ve sizin gibi düşünenler daha yazarlar devamını.

Evet bugün inanılmaz kötüyüz. Canları sağolsun. Şu maça kadar da tüm maçlarını kazanan bu kızlar. Ceyhun hocaya kızgınlığım şimdi dinlendirdiği Dee ve Tina'yı diğer maçlarda dimlendirseydi keşke. Neyse sahne sizin giydirmeye devam

mesela tarsusta begüm var. hiç düşünülmeden alınması lazım. bunları görmüyor mu hocalar. şaziyeyi görünce iğreniyorum. hiçbişi üretemiyor. benim izlediğim hiçbir maçta verimli olması mesela şaziye.

Şaziye ve melisayı samsunda çıplak gözle seyrettim açık söylemek lazımsa asla galatasarayda oynayacak kapasitede değiller. Şaziye tekrardan hangi kritere göre alındı anlamadım.

Sen şimdi Şaziyeyi görünce iğreniyorsun ya , Tarsustan Begümü alalım 2 hafta sonra ondan da iğrenirsin ... Size hiçbir şekilde yaranılmaz çünkü . İlla sezon içindeki bütün maçları kazanmak zorundayız sizin için ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...