Galatasaray - Ros Casares (Canlı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet, kaç haftadır dediğimiz gibi, Taurasi'yi kilitlediler ve bizi 19 sayıda tuttular. Bu maçın sonucu bence önemli değil ama birkaç maçtır kötü oynamamız ve buna karşı hiçbir ilerlemenin olmaması düşündürücü. Sahada sanki hayatında ilk kez bir araya gelen bir basketbol takımı varmış gibi oynuyoruz. Bunu çözecek olan da antrenördür. Erken umutsuzluğa kapılmayalım ama gidişat hiç iyi değil.

@ Yalcin Ermis

Zaten moralimiz bozuk bir de milletin moralini bozma iste. Biz de görüyoruz yanlislari hatalari. Takimin ve hocanin hatalarindan önce TARAFTARIN """AYIBINI" konusalim istersen. Sende istanbulda yasiyorsun diye yaziyor, umarim cidden "imkanin olmadigi icin gitmemisindir maca".

Biliyorum gördüğünü söylediğini,ben daha farklı şeyler görüyorum ama anlayabileceğini sanmıyorum.Bende kalsın boşver.

anca böyle konuşursun kardeşim. ancak böyle konuşursun. ne biliyosan sende kalsın burdakilerden daha fazla bişi bildiğine inanmıyorum açıkçası

@ Yalcin Ermis

Zaten moralimiz bozuk bir de milletin moralini bozma iste. Biz de görüyoruz yanlislari hatalari. Takimin ve hocanin hatalarindan önce TARAFTARIN """AYIBINI" konusalim istersen. Sende istanbulda yasiyorsun diye yaziyor, umarim cidden "imkanin olmadigi icin gitmemisindir maca".

aynen öyle kardeşim. imkanım olmadığı için gitmiyorum. ben öğrenciyim. ayın 28 inde 275 lira harç parasını denkleştirmeye çalışıyorum aralığın 6 sında ankaraya nasıl gidip geleceğimi düşünüyorum. kimsenin moralini de bozmuyorum. sen kendi kendine bozuluyosan o senin problemindir

Tipik yorumlar...Alışığız..

Kusura bakma ama sizin gibi yorum yapanların yüzünden takımlarımızın hangi alan olursa olsun yöneticilerimize takım süper havasını veriyorsunuz sonra takım finallere ulaştımı ötesini göremiyoruz.

@ Yalcin Ermis

gerçekten de taraftarın ayıbı ayrıca dile getirilmeli. bir maça gitmek için daha ne olmalı? illa rakibin Fenerbahçe olması mı lazım? istanbul'da bu kadar taraftarı mı var Galatasaray'ın? Dünya yıldızlarını getiriyorsun, takımın yenilgisiz gidiyor, tribünde çok çok az seyirci. Taurasi gibi Tina Charles gibi tribünle coşan isimleri düşününce seyircinin önemi çok daha artıyor.

Takım kadrolarını inceledim bugün açık söyleyeyyim euro ligin en büyük favorisi bunlar kadınlarda biz .

Telrar söylüyorum melisanın yerine başka devşirme bulmalıyız seyretmesem tamam diyeceğim ama sıfır katkıya yakın oynuyor her maç neredeyse.

ros caseresin Takım kadrosunu inceledim bugün açık söyleyeyyim euro ligin en büyük favorisi bunlar kadınlarda

Telrar söylüyorum melisanın yerine başka devşirme bulmalıyız seyretmesem tamam diyeceğim ama sıfır katkıya yakın oynuyor her maç neredeyse.

ros caseresin Takım kadrosunu inceledim bugün açık söyleyeyyim euro ligin en büyük favorisi bunlar kadınlarda

Melisa yerine devşirme bulsak ne olacak?Prince olduğu için sadece 1 devşirme oynayatabiliyoruz avrupada.Lig için diyorsan orası ayrı tabi.

bana sallayan arkadaşlar. nerdeler bir merak ediyorum. iyi takımız ama bir mağlubiyetle takıma sallayacak değiliz. ama şu gösteriyorki tıkanıyoruz yeri geldiği zaman. tarsus maçında da oldu bu bazı lig maçlarında da. neyse ben bazı arkadaşları yine çok kızdırdım herhalde bu yorumumla daha fazla konuşmıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...