Galatasaray taraftarı Türkiye'nin en iyisi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Ya bundan ne var akıllı olan herkez Galatasaray taraftarı Türkiye'nin en iyisi der xD Şaka bir yana Gurovic in bencht de havlu sallamasına hayranım xD

Valla ben bizim taraftarımızda yani bizlerde hiç bir şekilde kabahat bulmuyorum.Bugün az sayıda seyirciye oynuyorsak bunda suç kombine ve bilet fiyatlarıyla daha sezon başlamadan taraftarı salondan uzaklaştıran yönetime aittir.
Tamam bilet ucuzlatıldı ama Eyüp abi daha iyi bilir kombinesi olan taraftarın devamlılığıyla bilet alacak arkadaşın hiç bir zaman bir olmaz.

kendisinin fenerbahceyle ilgili görüşlerini çok merak ediyorum, şimdiden gazlamak lazım kendisini =)

hüseyin beşok motive etsin =))

çarşı önde oldukları maçta şov yaparken mağlup oldukları anlarda ''günah keçisi arama,yönetimi istifaya davet etme,teknik direktörü ıslıklama,hakeme ve rakibe ağza alınmayacak küfürleri etme'' hamlelerde bulunmaktadır.çarşı bana göre iyi gün dostudur kötü günde ise terbiyesizliğin sembolüdür...

Cevap belli konunun başlığı herkese verilecek en iyi cevaptır
Galatasaray taraftarı Türkiye'nin en iyisi!
Bana göre her şeyiyle dünyanın en iyisi!

Gurovic taraftarın ruhunu okşamak istemiş sanırım çünkü daha hiçbirşey görmedi.

Şu an itibariyle Türkiyenin en iyi basketbol taraftarı Karşıyaka taraftarıdır.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:

İmza ama Galatasaray taraftarı maça gelmiyo diye söylemişsindir Önder abi.Galatasaray taraftarı maça gelmediği için en iyi taraftar Karşıyaka taraftarıdır.Görünen köy kılavuz istemez.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:

Şu Gaines'e saldıran karşıyaka taraftarımı?

En iyisi KSK mı bilemem ama biz demek de fazla iyimserlik. Ayrıca KSK taraftarının şu an basketbol anlamında bizden bir adım önde olduğunu düşünüyorum.

En iyisi biz olabiliriz ama yönetimsel hatalar her sene darbe vuruyo bizim tribünlere malesef.

adamlar gecen sene muthis bisey yakaladilardi. eger neall gitmeseydi belki sampiyon olurlardi. cidden Hosley nereye gittini bilen varmi?

Galatasaray taraftarı basketbolda Türkiye'nin en iyi taraftarı olma da başlarda gelir! Son 2 senedir ben hiçbir maçımızda sorun çıkardığımız bir maç hatırlamıyorum her maçımızı Galatasaray'ımıza yakışır biçimde destekledik,gönül verdik! Elbette ufak tefek hatalar yapmışızdır ama yine de her maçımızı dolu bir salonda oynayamadık.3500 kişilik salonda oynuyoruz ama her maçımızda ortalama 1000 kişi oluyor demek ki yeterli destek olmuyoruz. Bence Ayhan Şahenk bile taraftarımıza lüks bir seçim! Ahmet Cömert Salonu 2000 kişiydi ve hemen hemen her maç doluyordu.Dolu bir salonda oynuyorduk ve dolu bir salonda oynamanın zevki bir başka oluyordu.Umarım ileride dolu salonlarda maç oynarız.

Şu kombine fiyatları abartılmadan hatta kolaylıklarla taraftara sunulsa bizde 2000 kombineyi alsak.Zaten tvden o atmosferi gören daha yüzlerce kişide biletle maçlara akar.Ortalama 2000e çok rahat oynarız bu potansiyelimiz fazlasıyla mevcut.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Şu Gaines'e saldıran karşıyaka taraftarımı??

Eyüp abi her ne kadar saldırgan olsalar bile basketbol taraftarı bakımından bizden iyiler... Ama şimdilik.. 2 sene içinde ben daha iyi olacağımıza inanıyorum.Yönetimimiz basketbola biraz daha fazla yatırım yapması bence seyirciyide ateşliycektir :D