galatasaray top 16 da !

canaria bosna onunde farkli onde buyuk ihtimal onunla eslesecegiz ama ben bu isi kaptim bunlar bu sene bize rahat mac izlettirmeycek !!!!!!

Bu turdaki en çekişmeli vede son saniyesine kadar turun belirsiz olduğu tek maç bizim maçımızdı..

BJK 20 sayı farkla kazandı vede bir üst turda.. Telekom kazanmasına rağmen yenildi.

TÜRK BASKETBOLUNDA BİR DEVRİM !

ULEB'te 2 takım, EUROLEAGUE'de 2 takım TOP 16'da :)

Süper bi maçtı bravo aslanlara.Asvel 8 kişiye karşı biz 11 kişilik bi rotasyonla oynadık rakip son 5 dakka ruh gibiydiler.Bizim takım çok diriydi.Bravo hocamıza ve aslanlara Cüno kaptan süpersin!!! :)

Asvel'in bir üst seviyesi.İspanyol takımı her zaman ters gelir ama biz düzeltmesini biliriz :D

Oktay hoca elenmiş herhalde 82-80 almışlar ama ilk maç 10 sayı farkla kaybetmişlerdi.BJK CT Kızılyıldız ile eşleşti eğer ben skoru yanlış görmediysem.

bütün takımı ve teknik ekibi kutluyorum aldıkları bu sonuçtan ötürü.inşallah sakatlarda düzelince daha iyi olacağız.

ömrümden ömür gitti,faullere bakamadım bile arkadaşlar.ama zaten belli bu sene kaçınıc maç bu son toplara kalan belli değil.gran canaria takımı kanarya adalarının takımıdır.atlantik okyanusunda fas sahillerinden 60 deniz mili mesafededir.doğal olarak ispanyaya biraz uzaktır..bu adalar 7 adadan oluşur.gran canaria adası las palmas iline bağlıdır.maçlarını 5000 kişilik centro insular salonunda oynuyolar.geçen sene çeyrek final oynadılar bu kupada.2006-2007 acb ispanya ligini 6.sırada bitirdiler.bu sezon ligde 10 galibiyet 12 mağlubiyet ile 9.sıradalar.salvador maldonado takımın koçluğunu yapıyor.bu sezon asvel ile aynı gruptadılar.fransadaki macı asvel 94-86 ,las palmas taki maçı gran canaria 89-83 kazandı.uleb cup g grubunu 8 de 2 yaparak lider tamamladılar.caner madley niclas ve english carl 15 sayı ortalama ile oynayan abd li oyuncuları var.takım oyununa yatkın bir takım...

Ali Demirci' Alıntı:
Asvel'in bir üst seviyesi.İspanyol takımı her zaman ters gelir ama biz düzeltmesini biliriz :D

Oktay hoca elenmiş herhalde 82-80 almışlar ama ilk maç 10 sayı farkla kaybetmişlerdi.BJK CT Kızılyıldız ile eşleşti eğer ben skoru yanlış görmediysem.
crvena ordada yenmiş
bjk eler onları bizde zor da olsa eleriz canaria yı
sonra torinoda gs-bjk
obaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

eve daha şimdi geLdim. ALLahım o ne maçtı öyLe. Büyük GaLatasaray seyircisi farkını koydu ortaya. Otobüsünden maçına kadar her şeyiyLe mükemmeL bir gündü. TakımımLa gurur duyuyorum !!! :D

Bende takımım için yeri geldiğinde kötü sözler sarfettim. bu takım sonuncu bile olsa her zaman yanında olmamız lazım. Bizllere bu akşam bunu gösterdiler :) HELAL OLSUN ASLANLARIMIZA VE HOCAMIZA

2. yarıdaki taraftarı tebrik ediyorum.
gördüğüm en iyi partial performanslardan biriydi.
orada olmaktan dolayı kendimi gerçekten cok şanslı hissettim.
tv den bir kez daha izledikten sonra hakemlere ağır bir geçirme yapabilirim. ilkyarı katliamı üzerine

Utku Çapan' Alıntı:
2. yarıdaki taraftarı tebrik ediyorum.
gördüğüm en iyi partial performanslardan biriydi.
orada olmaktan dolayı kendimi gerçekten cok şanslı hissettim.
tv den bir kez daha izledikten sonra hakemlere ağır bir geçirme yapabilirim. ilkyarı katliamı üzerine
takım takım olduğunda hakemi bile yener. aslanlar bunu bize gösterdi