Galatasaray TV anlatımları

Murat Bey. Sizin yazdığınıza ilişkin söylemedim. Sizin yazdıklarınızdan sonra FB ve BJK tv örnekleri araya girdi. tahminim siz de benim gibi FB ve BJK tv'deki spikerler tarzından rahatsız olursunuz. Ben bu konunun altını çizmek istedim. Galatasaray'ın diğerlerinden farkını da ortaya koyacak bir spiker ve hatta yorumcu isterim ben kendi adıma.

Tabiki bu bir taraftar kanalı. Bu bağlamda mutlak bir objektiflik de beklemiyorum ama o fanatiklikle objektiflik arasındaki sınırı iyi belirlemek gerekiyor. FB ve BJK tv'lerde o sınır çoktan aşılmış durumda.

Bu arada topic kirlenmesine karşı örneğin GS tv ile ilgili görüşlerimizi vs. hazır açılmış olan bu başlık altında tartışsak güzel olabilir. Her maçtan sonra Gs tv, spiker, görüntü kablo, digitürk konuları için yeni başlıklar açılmasa ve atrtışmaları bu başlık altında devam ettirsek, az da olsa topic kirlenmesine belki engel olabiliriz.

valla istediğimiz tabiki fanatiklik değil ama bunun GS TV oldugunun ve GS taraftarlarının izledigini farkında olması lazım spikerin.ayrıca dedigim gibi basket bilgisi olarak cok eksik bir arkadas kendisi bu isin profesyonel ve isi bilir kisiler tarafında yapılması kanal kalitesi acısından tercihimdir

Ya koskoca Galatasaray TV'de haberleri sunan paf maçını sunan ve basket maçlarını sunan spiker aynı kişi yani bu kadar zaman test yayında oldu ve sadece tek spiker var ilginç bi durum açıkçası !

Biraz zamana ihtiyaçları var. Mesela Tarsus maçını yayınlamak istiyorlarmış galiba ama tesisatın yetersizliğinden bu mümkün olmamış, aynı şekilde Tekerlekli Sandalye maçını da; çünkü canlı yayın ekibi bile yok daha.. Artık 1 ay böyle idare edeceğiz, sonrasında düzelmezse şahsen başlarım ben de eleştirmeye, ama şimdilik eleştirilerin erken olduğunu düşünüyorum.

Bu o mu cidden yahu :) Nerden tanıyorum demiştim bende.
İlginç tabi.
Ömer kardeşim ne vakti vermesinden bahsediyorsun yahu.Kaç aydır test yayında bu kanal.

Murat İNAL' Alıntı:
Bu o mu cidden yahu :) Nerden tanıyorum demiştim bende.
İlginç tabi.
Ömer kardeşim ne vakti vermesinden bahsediyorsun yahu.Kaç aydır test yayında bu kanal.

İyi de abi, TEST yayının n'apıldı? Kanal hazırlığı yapılmadı ki, öylece duruldu. Şimdi sıfırdan başladılar..

spiker fitch teknik faul alınca nasıl tepki veriyor öyle :) aaa aaaa sayı kralına hiç yakışmadı .herif hiç anlamıyor basketboldan.maçın bitmesine dklar var evet galatasaray 3 de 3 yaptı diyor.sonra fark kapanınca evet basketbol ne kadar ilginç bir oyun ,bir anda sayı farkı kapandı ...

spiker bana kalırsa iyi, fitch için verdiği tepki de yerinde. sarı kırmızılı oyuncuya yakışmadı dedi, yerden göğe kadar haklı. sarı-lacivertlilere alışkınız ama sarı kırmızılıya yakışmıyor işte :)

valla anlattıgınız kadarıyla gülmekle düşünmek arasında kaldım, objektiflik olarak belki doğrudur ama taraftarımız takımımız gibi ifadeleri kullanmaması çok saçma

hiçbir şekilde taraflı olarak söylemiyorum ama bu konuda fb tv hem bjk tv den hem de gs tv den biraz daha önde sanırım bunda da başında yıllarca cnn türk gibi bir kanalda başarılı programlar yapmış yasir kaya ve fatih demirkol un olması yatıyor sanırım...

umarım en kısa zamanda doğan bünyesinden kurtulup kendi yayınını yapmaya başlar gs tv

bu arada kablolu tv de sanırım yer yokmuş e2 kanalı( cnbc-e nin 2. kanalı) da başvurdugunda bu sitemde yer yok digitale geçince kabloluya geçersiniz denmiş

ewt

bi tane spiker yok aslında bi de kadın var ve maçları anlatan o erkek spiker değil başkası.ama nde volybol maçını iziliodum benzer örenk olarak;plevne sayı buluo adam coşkulu bir şekilde sevinircesine bağırıyor.bence buna dikkat etmeli hani eğer fb liyse olmaz yani çnkü gsnin ekmeğini yiyor

Re: ewt

ANIL GÜNDOĞAN' Alıntı:
bi tane spiker yok aslında bi de kadın var ve maçları anlatan o erkek spiker değil başkası.ama nde volybol maçını iziliodum benzer örenk olarak;plevne sayı buluo adam coşkulu bir şekilde sevinircesine bağırıyor.bence buna dikkat etmeli hani eğer fb liyse olmaz yani çnkü gsnin ekmeğini yiyor

bildiğim kadarıyla voleybol maçlarını D spor dan alıyorlar yani maçı anlatan kişi gs tv spikeri degil d spor spikeri ve yayında d spor yayını aynısı fb maçında da olmuştu hatta yanlış bilmiyorsam maçları anlşatan arkadaş aslında bjk tv spikeri

Uydu olmadığından yayınları izleyemiyorum;ama spikerimizin Fenerbahçe TV'dekiler gibi tamamen fanatikçe maç anlatmasını istemem açıkçası.Tamamen taraftar kimliğine bürünüp yapılan bir anlatım duymaktansa,objektif bir anlatımı tercih ederim.

tv

yoo bnm dedğim erkeklerin maçıdı tvden gsterilmediği için tkrrını bizmkiler anlatmış

bu sabah voleybol maçımızı izledim ve de objektiflik olarak gayet beğendim spikeri diğer takımların tv lerinin spikerlerine göre
fakat anlatış tarzı çok sönük bu da su götürmez bir gerçek