Galatasaray- Ülkerspor hazırlık maçı

Valla 11:00 gibi bir saatte başlayan maçta takımı değerlendirmek ne kadar sağlıklı,o tartışılır.Anlaşılan bizimkiler son periyodda uyanmış ama o zaman da iş işten geçmiş.

koch' Alıntı:
Valla 11:00 gibi bir saatte başlayan maçta takımı değerlendirmek ne kadar sağlıklı,o tartışılır.Anlaşılan bizimkiler son periyodda uyanmış ama o zaman da iş işten geçmiş.

:kop :kop :kop dogru dıo ya nıe bu kadar erken bı saatte oynandı kı ben bu sene en cok dıxona guvenıorum basarılı olacak emınım....pıvotta bı problem olmayacak 3 numara nasıldı semso nasıldı??

bencede dixon basarılı olur ben bu sene fatih solagada fazlasıyla guveniyom bencede pivotta sorun olmaz ama skorer forwet eksikligi hala aklımı kurcalıyo yerli veye yabancı bu eksiklik doldurulmalı bence

bu mactaki tanımadıgınız yabancı oyuncu hakkında bilgisi olan var mı?? Hagen neden yoktu acaba?

bildigim kadarıyla hagen daha gelmedi istanbula bende hadleyin oyununa cok sevindim en azından aklımdakı skorer forwet sıkıntısını biraz hafifletti ama devam ediyo vala yabancı guarda gelince vasat bi oyuncuysa bence gereksiz alınmasada olur...ve ben simdi ogrendim GS lance allred i gondermis yani bu sezon kesinlikle pivotumuz hagen olcak bu oyuyncuyla karsıyakada ilgileniyomus