Gelmiş Geçmiş En Nefret Ettiğimiz Basketbolcu

tam olarak hangi bölüme açılması gerektiğini kestiremediğimden ana foruma açmış bulunuyorum..türk basketbol tarihinde bir GALATASARAYLI
olarak en nefret ettiğimiz basketbolcuyu yazmak istedim.

kendi adıma tartışmasız,uzak ara İbrahim Kutluay dır.

Zaza ancak 2. olur.

Zaza Enden herhalde herkesin 1 numarasıdır.Yalnız Haluk Yıldırım bence Türk basketbolu için çok önemli,çok yararlı bir oyuncu.Sevdiğim oyuncuların başında gelir. ;)

zaza mı..basketbolcu değil ki o....kaale bile almam.....

tabii ki en nefret ettiğim ib.kutluay.....ve de aliço ..ufaktım daha bi fb gs maçında kavga çıkarmıştı diskalifiye edilmişti yanlış hatırlamıyosam....

Ondan öncede bizde oynadığı her dakika azaptı yahu.
Birgün body yapıp bende hep böyleydim diyip saldıracam ama hayırlısı

Zazayı severim ayrıca.

Zazanın çok muhabbet bi adam olduğu ne gs nin ne fb nin onun umrunda olmadığını biliyorum.
Zaza normal bi adam değildir, bu yüzden normal koşullarda eleştirmeyin derim.

en nefret ettiğim oyuncuya gelecek olursak;

ibrahimin inanılmaz savunmacı kimliğine sahip olduğu yılları bildiğimden ibrahim değil
zaza zaten komik bi adam cok kızdırdı zamanında ama artık gülüyorum cidden. (örnek= çavuşoğlu ömer gibi)

haluk yıldırım ise asla ama asla kötü listeye giremez benim için
ve karşınızda en nefret ettiğim oyuncu :D

zeki gülay ve eskilerden aliço

rasim başak seçeneği cıkabilir bazı arkadaşlardan ona da katılmayacam:) zira o da cok eğlenceli bi kişilik bence.

İlk sıra için hiç tereddütsüz Zaza derim.

İkinci sıraya da Damir Mrsic´i koyardım. İyi basketbolcu ama bizim her maçımızda ekstra performans gösteriyor. Bunu da bize olan düşmanlığına bağlıyorum.

Kemal Tunceri'yi seven az sayıda insandan biriyim sanıyorum :) Akıllı bir koçun elinde çift gardlı sistemde veya da 2 numara oynayarak faydalı olabileceğini düşünüyorum. Onun ölçülerinde bir adama göre ribaund katkısı oldukça iyi, kendisi dengesiz olmakla beraber karşı savunmanın da dengesini bozucu bir özelliği de var. Çok fazla topla oynamasına izin verilmediği sürece ben Kemal'in hala 8-4-4 gibi bir veteran bir yedek gard için süper rakamlarla oynayabileceğini düşünüyorum :)

onaylama postları atmak hoş değil ama konuyuda dağıtmak istemiyorum ancak edit yaparak girmekte istemedim:)

kemal tunceri konusunda kerem tunceriden bile gani gani sevdiğim bu yüzden deli damgası yediğim bilinir.
kemal gs hariç her takımda bana göre çok iyi oynadı. özellikle adamcağız maşallah bu sene andrei krilenko olmuş valla:D 5X5:p

ek
milli takım performansları itibariyle keremden nefret boyutunu coktan aştım ben. böyle hiper süper mega nefret hatta çok basitçe söyleyim HAİN gözüyle bakıyorum. büyük maçların küçük adamı = kerem tunçeri

benimgözümden böyle gözüküyor bilemem tabi sizi

zaza arıza bir adamdır kuzenimin eski sevgilisi.:?
ayrıldıktan sonra bile kuzenimin pesini bırakmamıstı
numara degistirmek zorunda kaldı kuzenim neyse.

1-İbrahim Kutluay
2-Mehmet Okur
3-Kambala