Genel son dakika haberleri ve bazı gözlemler

cemcemgs' Alıntı:
Takımda 2 eksik gözüküyordu kağıt üstünde. 3.5-4 oynayabilecek bir oyuncu ki buraya Valentin'i aldık. 4. yabancı için 2 numara düşünülebilir Hadley 3 ise ama bu 2 numara gerektiğinde1 de oynamalı çünkü yedek PG olarak İsmet var ama tecrübiesi bazı maçalrda eksik kaçabilir. O yüzden pg ye de yardmı eden 2 numara çok yakışır. Eğer Efes genç Hırvat'ı alır ve Barış'ı bırakmayı düşünürse biz alabiliriz çünkü BJK de Kerem-Mithat, FB de Mrsic-Barış-Hakan var.

yedek point guard olsa iyi olacak. bora sancar olabilir.

gayserli' Alıntı:
cemcemgs' Alıntı:
Takımda 2 eksik gözüküyordu kağıt üstünde. 3.5-4 oynayabilecek bir oyuncu ki buraya Valentin'i aldık. 4. yabancı için 2 numara düşünülebilir Hadley 3 ise ama bu 2 numara gerektiğinde1 de oynamalı çünkü yedek PG olarak İsmet var ama tecrübiesi bazı maçalrda eksik kaçabilir. O yüzden pg ye de yardmı eden 2 numara çok yakışır. Eğer Efes genç Hırvat'ı alır ve Barış'ı bırakmayı düşünürse biz alabiliriz çünkü BJK de Kerem-Mithat, FB de Mrsic-Barış-Hakan var.

yedek point guard olsa iyi olacak. bora sancar olabilir.

kessinlikle

ya bora yı severdim aslında, kalın bacaklı, stensi çok hızlı ve mücadeleci ama hala bıraktığımız gibi bir bora mı? ama gelsede fena olmazdı

arkadaşlar ışıkspor maçı ne olmuş bilen varsa yazsın bi zahmet..

denenen 4numara kim??

ya allah askına denenen 4 numaranın ısmını soyleyın...
:roll:

yahu bu takım 4 numarayada birini bulsun sole sayı uretebilen ben gecen yıl efes cupta valentini milli macta ilk defa izlemistim fakat bana durgun ve sayı ozellikleri biraz zayıf gelmisti e sadece dixon fatih solak ve allred le sayı atamıcamıza gore yardıma ibrahim kutluay gibi bi adam lazım gerci bu mevkide galiba semso yu kullanacaklar ne diyelim hayırlı olsun bn 1haftadır sehir disindaydım fatih solakın haberini tvden gordum ve acıkcası heycanlandım ve sasırdım valentni ise simdi ogrendim vala belki ck hayal perestsin dersiniz ama bence bu takım ligde ilk 7 yi zorlar gibime geliyo

ülkerspor maçını izleyen arkadaşlar maçın özetini kimin nasıl oynadığını söylerse iyi olur

acıkcası bu sene umutlu olmak ıstıorum ama korkuorum bu takımın amacı hep ılk 4 olmalı umarım yabancılar faydalı olurlar..

bence hayel olmaz sonuçta ülkere yenildik ben karşıyaka banvit maçını izledim 2 side berbat bide fenerbahce banvitten son 4 saniyede 6 sayı yedi maçı kaybettiler tuborg maçınıda izledim bir asım var heralde bizim 4 uzundan biri tutar onuda

duman 1905' Alıntı:
bence hayel olmaz sonuçta ülkere yenildik ben karşıyaka banvit maçını izledim 2 side berbat bide fenerbahce banvitten son 4 saniyede 6 sayı yedi maçı kaybettiler tuborg maçınıda izledim bir asım var heralde bizim 4 uzundan biri tutar onuda
Ya tüh be televizyondan SkyTürk silindiği için bu turnuvayı izleyemedim.Banvit-Fenerbahçe maçının son anları da zevkli geçmiş anlaşılan.Üzücü bir durum. :(

abıcım ıkı berbat gecen seneden sonra basarılı olmak zorundayız hayal mayal yok bu sene butun derbılerı kazanmalıyız herseydxen onemlısı bu bence...