"Gerekirse de ligden çekiliriz" Tuğrul DEMİR

Laziale' Alıntı:
3 gun icin yabanci oyuncular ulkelerine mi gitmisler peki ? :?

Tuğrul Demir'in açıklaması üzerine, Halil Üner'in söyledikleri bunu gösteriyor. :?

Halil Üner' Alıntı:
"yinede Beşiktaş maçına çıkıp aslanlar gibi mücadele edeceğiz."

Buradan da görülüyor ki, yabancısız oynayacağız.

Bu oyuncular hafta içinde idman yapmıyorlar mı? Şu zamanda ne tatilidir bu?

Anlamak güç. :?

Bu durum için söyleyebileceğim tek söz:
Al birini vur ötekine...

Bu arada aklıma bir soru takıldı. İletişim çağındayız ama bu habere dayanarak takımımızın sahaya çıkmayacağı düşüncesiyle taraftarda maça gelmeme eğilimi olabilir mi?

şimdi akşam ben maça gittiğimde hocanın yanına gidip ona 2 çift ağır laf etsem hatta bu sinirle küfretsem haksız mı olurum?allahaşkına söyleyin.

amatör küme takımımı bu da ligler tatil olmadan yabancılara izin veriyosun.hem ligdeki konum hem de olası bir play-off eşleşmesine dezavantajlı çıkmamak adına son derece önemli bi maç bu.

ya cidden boşu boşuna kendimizi yırtıyoruz.hemen hemen her maça kalkıp karşıdan geliyorum ama cidden yavaş yavaş hevesim kırılıyo.

bu yönetim ve teknik ekiple artı bu tapon amerikalılarla bi numara olacağı yok bizden,2maç kazanıp heveslenip kendimizi kandırıyoruz.

Benim asıl anlamadığım bu oyuncular şimdi ne zaman geldi? Eğer 1-2 gün içinde geldilerse ant. yapmadan maçamı çıkacaklar , allah korusun maçta ters bir sonuç olursa bunun hesabını kim vercek ?
Allahım sen getirdin bu adamı sen kurtar bizim başımızdan...

Ya 1. ligde boyle bir sikayeti olan tek takim biziz!! Federasyona laf etmeden once aynaya bakmak lazim.

Bu kadar ciddiyetsizlik olur mu?

ben yönetimin herzaman karşısındayım,çok eleştiririm.
ama burada da onlara suç bulmak çok acımasız bence.
sen neye dayanarak ertelediğin,gününü belirlediğin bir maçın tarihini bukadar öne alırsın?
yönetim yönetimse,masaya şimdi yumruğunu vursun..
sahaya genç takımla çıksın..
veya hiç çıkmasın..
ben size bugun olacakları söyleyeyım.
küfürler,sahaya yabancı maddeler atılması ve 2-3 anons..
sonra saha boşaltılacak..
yönetim hakkını arayamadığı iiçin,seyirci kendisi tepki koyacak ve olanlar olacak..
ben de maçta olsam,çok sakin olacağımı hiç sanmıyorum mesela..

takımın tek sorumlusu,çalıştıran şahıs,bu kulüpten ekmek yiyen adam bizim kadar düşünmüyo bu takımı.

sanki umrunda değil.federasyon her ne karar alırsa alsın sen profesyonelce her koşula hazırlıklı biçimde hareket etmelisin.

bizim maçların cuma gününe denk gelmesi biraz fazla oldu ilk yarıda.bu konuda en azından 2.yarı maçları için bir takım tedbirlerin alınması şart.

ancak bu haftaki maç programına bakarsak tahminim fener futbol takımının maçı bugün olduğundan onları cumaya koyamadılar kulüp isteği üzerine ve maçları pazara kaldı.

ctesi ise efes ve ülker üstüste oynıyacağından ve blok olarak bilet satışı yapılacağından biz yine cumaya atıldık.biraz da yayın politikasının etkisi var bu durumda.

önümüzdeki maçların haftasonu olmasını dilemekten başka yapacak birşey yok artık.

Beşiktaş maçı olmasa deplasmanda Beykoz maçı olucaktı Mehmet Bey.

Birde kimle konuşsam maça gitmiyor.Bu açıklamaların bu konuda etkili olduğunu düşünüyorum ben.Tebrikler yani.Bugün salona gidenlerde dikkat etsin.

mehmet gökçel' Alıntı:
sen neye dayanarak ertelediğin,gününü belirlediğin bir maçın tarihini bukadar öne alırsın?
veya hiç çıkmasın..
yönetim hakkını arayamadığı iiçin,seyirci kendisi tepki koyacak ve olanlar olacak..

hay ben böle organizasyon yapan teknik ekibinde menajerinde...töbe töbe...

suna bak 1haftadır doru düzgün girmiodum nete we yaklasık 3-4 gündürde bu maçın hayaliyle finallere çalışıodum neler olmuş haberimiz yok...şu yapılan işe bak tüm hewesimi kırdılar yani...neyse yine ordayız yine desteğimizi wericez ama hiç olmadı böle taraftarda gergin oalcak takımda...

yok ya şu teknik heyetin yaptığı yanlış ben federasyonun böyle bir şey yapacağını tahmin etmiştim ve de oldu bakalım ne olacak...

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

X' Alıntı:
Beşiktaş maçı olmasa deplasmanda Beykoz maçı olucaktı Mehmet Bey.

Birde kimle konuşsam maça gitmiyor.Bu açıklamaların bu konuda etkili olduğunu düşünüyorum ben.Tebrikler yani.Bugün salona gidenlerde dikkat etsin.

mehmet gökçel' Alıntı:
veya hiç çıkmasın..

Ne güzel ki; hiçbiri olmadı. Taraftarlar çok sakindi. Sağ duyulu bir şekilde, takımımızı desteklediler. Olması gerektiği gibi oldu.