Gereksiz bir konu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Kombine almayanlar, almak istemeyenler bu topic sizin!

Konuda İsmim Geçtiği için ivedilikle cevap verme ihtiyacı hissettim.
Ben Kesinlikle Kombine alınmasın aldırılmasın diye bir laf etmedim.Kombine almak isteyen kombinesini alır ve aldırır.

Benim istediğim nokta artık bir tepki verilmeli uyutuluyoruz.Yıllardır Ülkerin İdman takımı gibi olmak bana fena koyuyor.
Sponsorsuz olmaz farkındayım ama 1.önceliği FB olan bir sponsorla devam edilmesini istemiyorum.Adamlar Ülkerle Sponsorluk anlaşması yaparken bizimkilerin Ülkerin kahve markasıyla 2.sınıf bir sponsorluk anlaşması imzalıyorlar.Bu benim KANIMA DOKUNUYOR.

Ülkerle olan sözleşme fesih edilmeli başka bir sponsor bulunmalı bulamıyorsakta sponsorsuz devam edilmeli.
Galatasaray Basketbol takımı sayın Dedehayırın arka bahçesi değil kimse Galatasarayda hedef küçültemez Benim isyanım buna buna tepki verilmeli biz buna tepki vermedikçe bu düzen böyle devam edecek.

Belki çok klasik ama Galatasaray Basketbol Şubesinde TEK YOL DEVRİM
Bir basketbol devrimi yapıp Ülkerden Kurtulmalıyız
Küçülme kabul edilemez ama Küçüleceksek bile Galatasaray Olarak küçülelim Galatasaray Cafe Crown değil

Küçük düşünenlere Galatasarayı küçültmeye çalışan yöneticilere bir tepki koyalım bir tavır gösterelim Galatasarayı küçültemezler Galatasaray babalarının malı değildir Galatasaray HALKINDIR.

Ben taraftarın takıma küsemeyeciğini savunurdum ama bu takım yıldırdı beni gene takımı takip edicem ama artık beklenti ve heyecansız . kimse benim gibi ümitziliğe düşmesin ve şu şubeden yılmasın ben sıkıldım artık ama siz sıkılmayın ve takımınıza sahip çıkın ve Kombine alın
,Bu benim kişisel tercihimdir kum tanesi kadar değeri yoktur bu GS denizde biliyorum ama sadece basketbol şubesine olan inancımı kaybettim kombine meselesine indirgemiyeceğim genel olarak şubeye tepkim klübe asla değil düzgün ve profesyonelce bir şube olana dek nadasa bırakıyorum ses tellerimi ve sinirlerimi o kadar...

Can Akan' Alıntı:
Konuda İsmim Geçtiği için ivedilikle cevap verme ihtiyacı hissettim.
Ben Kesinlikle Kombine alınmasın aldırılmasın diye bir laf etmedim.Kombine almak isteyen kombinesini alır ve aldırır.

Benim istediğim nokta artık bir tepki verilmeli uyutuluyoruz.Yıllardır Ülkerin İdman takımı gibi olmak bana fena koyuyor.
Sponsorsuz olmaz farkındayım ama 1.önceliği FB olan bir sponsorla devam edilmesini istemiyorum.Adamlar Ülkerle Sponsorluk anlaşması yaparken bizimkilerin Ülkerin kahve markasıyla 2.sınıf bir sponsorluk anlaşması imzalıyorlar.Bu benim KANIMA DOKUNUYOR.

Ülkerle olan sözleşme fesih edilmeli başka bir sponsor bulunmalı bulamıyorsakta sponsorsuz devam edilmeli.
Galatasaray Basketbol takımı sayın Dedehayırın arka bahçesi değil kimse Galatasarayda hedef küçültemez Benim isyanım buna buna tepki verilmeli biz buna tepki vermedikçe bu düzen böyle devam edecek.

Belki çok klasik ama Galatasaray Basketbol Şubesinde TEK YOL DEVRİM
Bir basketbol devrimi yapıp Ülkerden Kurtulmalıyız
Küçülme kabul edilemez ama Küçüleceksek bile Galatasaray Olarak küçülelim Galatasaray Cafe Crown değil

Küçük düşünenlere Galatasarayı küçültmeye çalışan yöneticilere bir tepki koyalım bir tavır gösterelim Galatasarayı küçültemezler Galatasaray babalarının malı değildir Galatasaray HALKINDIR.

Can dediklerine katılıyorum ama bunları dile getirmenin tek yolu tribünde olmak.O yüzden tepkisini göstermek isteyen herkes tribünde olmalı seneye.

Neyse başka mesaj yazmayacağım bu topice.Cevap vermek isteyenler özelden yazsın.Birbirlerimizin topiclerine karışmayız böylece.