Gizem Yavuz

Kulübümüz, profesyonel basketbolcu Gizem Yavuz ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Geride bıraktığımız sezonu Çankaya Üniversitesi’nde geçiren milli oyun kurucu, profesyonel kariyerine İstanbul Üniversitesi’nde başladı ve Kayseri Basketbol, TED Ankara Kolejliler, Antakya, Orduspor, Canik Belediye, İzmit Belediyespor takımlarının formalarını giydi. Gizem Yavuz, Çankaya Üniversitesi’ndeki son sezonunda 10.94 sayı ve 4.27 asist ortalamalarıyla boy gösterdi.

Gizem Yavuz’a kulübümüze hoş geldin diyor, kendisine Galatasaray forması altında başarılar diliyoruz.

Yeni transferimiz Sn. Gizem Yavuz'un sakatlandığı haberi foruma düşmüş. Google araması yapıp haberin doğruluğunu araştırdım, ancak doğrulayamadım; ama, eğer doğruysa, Kader, Galatasaray'ın, özellikle bu şubesine savaş açmış gibi görünüyor ve bana göre, bir mesaj vermek istiyor. Eee, sen ELW şampiyonu olmuş bir takıma, itibar kaybettirmeye çalışıp, o takımın dağılmasına sebep olursan; "Allah'ın sopası yok ki, tutsun gözünü çıkartsın!"... O çok değerli eski yöneticilerimizin kulakları çınlasın! Yönetici adaylarımız da, olaylara bakıp biraz feyz alsın. Saygılarımla!...

Ceyhun Yıldızoğlu denen oyunculara atletmiş gibi çalıştıran hoca bozuntusunun eseridir bu sakatlık. Geçmiş olsun.