Glenn Whisby

Yeri geldi güzel maçlar çıkardı yeri geldi vasatı aşamadı. Gelecek kariyerinde başarılar Whisby...

Yerine oyuncu alınması gereksiz. Zaten takımın bu sene yapabileceği pek bir şey kalmadı. Yeni gelecek oyuncuya verecek parası varsa kulübün oyunculara olan borçlar ödensin daha yararlı olur.

takimin yapacagi bir sey olmadigina katilmiyorum 2 çok iii takviyeyle play off a kaldiktan sonra bu takim sampiyon bile olabilir

cok ama cok hayal perestsin 1.si bu takım sampıyon fln olamaz 2.si cok ii2 transfer yapcak paramız olsa sene basında yapardık 3.su bole bi para olsa randy gitmezdi
bide arkadasım 6-7 yıldır bi sezonda hem ulkeri hem efesi 1mac olsun yenemeyen bi takım hatta son2-3yılın en iiyi kadrosunu kurmusken bile 20 sayı fark yiyor nasıl sampıyon olacak????????????

Günaydın Arkadaşlar!Glenn Whisby'nin de ayrılmasıyla Galatasaray'dak mali sorunlar iyiyce su yüzüne çıkmış oldu!!! :( Bundan sonraki maçlarda Amerikalı'ların da azalmasıyla galibiyet şansımız azalıyor gibi!HAYDİ HAYIRLISI:(İNŞALLAH DÜZELİRİZ!!!(1905):arrow:

whısby gıttı yerine kimi alabilirizki. of offffffffffff

Kalitesi,faydası tartışılır ancak yerine yenisini alamayacak olduğumuz çok açıkken "Gitmesi iyi oldu" tarzı yaklaşımlara da anlam veremiyorum...

Pota altında atletik,zıplayan bir oyuncu rotasyonda her zaman işe yarar...

bu hayal perestlik degildir bu takimi desteklemektir bu takimi desteklemek havaya sokmak bize ne kaybettirir ama takima destek yerine köstek olmak takima maç kaybettirir sezon kaybettirir
futbol takimi da ayni sartlarda olmasina ragmen inancli bir sekilde simdi lider

KeOpS' Alıntı:
bu hayal perestlik degildir bu takimi desteklemektir bu takimi desteklemek havaya sokmak bize ne kaybettirir ama takima destek yerine köstek olmak takima maç kaybettirir sezon kaybettirir
bu sözlere katılamayacağım.tak9ıma destek olmak konusunda bu forumda herkes yeri geldiğinde elinden geleni yapar.ancak takımın şampiyon olma şansı olmadığı açık.zaten şu anda avrupanın en iyi kadrosuna sahip olsak bile ünerle şampiyon olamayız.

sarpemre' Alıntı:
KeOpS' Alıntı:
bu sözlere katılamayacağım.tak9ıma destek olmak konusunda bu forumda herkes yeri geldiğinde elinden geleni yapar.ancak takımın şampiyon olma şansı olmadığı açık.zaten şu anda avrupanın en iyi kadrosuna sahip olsak bile ünerle şampiyon olamayız.
valla sarpemre haklı. basımızdakı koc ta is yok. ahhhhh keski uner in yerine cetin yılmaz ı , randy yerine traina yı alsaydık. nerdeeeeeeeeeeeeeeeee

koçu bende begenmiyorum ama avrupanin en iyi takimi bizde olsa bu koç takimi sampiyon yaoar

KeOpS' Alıntı:
koçu bende begenmiyorum ama avrupanin en iyi takimi bizde olsa bu koç takimi sampiyon yaoar
E zaten Avrupa nın en iyi takımını ben bile şampiyon yaparım:) Ama Avrupa nın en iyi takımı olsak başımızda yine Halil Üner mi olurdu :) :) :)

Çok verimli olmasada yinede zaman zaman iyiydi. katkılarından dolayı whisby'e teşekkürler. bence whisby'nin yerine yeni oyuncu alınmasın. gelecek sezona yeni bir hoca ve yeni oyuncularla gireriz. ayrıca önce randy'nin şimbide whisby'nin gitmesi diğer oyuncuların gitmesinede yol açabilir. umarım böyle birşey olmaz ve takımımızın beyni malik dixon'la en azından sezon sonuna kadar yollar ayrılmaz...

anlamıyorum bu sezondan nekadar kolay vazgeçtik........
CANAYDIN BİZİ NE HALE GETİRMİŞ..........

neden gitti/gönderildi? bilmiyorum, o kısım her neyse. genel olarak konuşursam. geçen ay dergimizde röportajı vardı. bu ay gitti, dergideki yetkililer bir oyuncuyla röportaj yapmadan ilk başta şubede yetkili birisiyle görüşüp biz bu oyuncuyla röportaj yapcaz hemen akabinde gitme ihtimali olabilirmi gibisinden sorsalar. bilmem biraz anlatabildimmi.
çünkü baskette gidip gelmeler çok sık oluyor...

chris garrett i bu takımda gördükten sonra her uzun bana kg gibi gelio artık

Re: #13 Glenn Whisby

hiç unutmam bu adam a.cömert teki gs-bjk maçında taraftar maçın başında 3 lü çekmişti.ve o gazla topu hava atışından alıp maçın hava atışından sonraki ilk poızisyonunda smaca kalkmıştı.ama top çemberden geri dönmüştü.