Graves,Zizic,Stickland,Gurovic,Milojevic...

Doğan Aksu' Alıntı:
bence bu sene graves avrupadaki hite gibi olucak ;D hatırlayın final eight te hite'ı
graves hite tan çok daha yetenekli bir oyuncu merak etmeyin
bence 1. skorer gurovic
2.skorer antonio graves
3.skorer dejan milojevic olacak

Tartışmasız bu takım 1 numaralı skor opsiyonu Gurovic olacaktır. Ondan sonra Graves'ten bir patlama bekliyorum. Milojevic'ten arkalarından gelir. Tabi maç maç alacakları süreler de farklılık gösterir. Bu da skora yansır...

Can Akan' Alıntı:
[quote="Doğan Aksu":20cc1q3e]bence bu sene graves avrupadaki hite gibi olucak ;D hatırlayın final eight te hite'ı
graves hite tan çok daha yetenekli bir oyuncu merak etmeyin
bence 1. skorer gurovic
2.skorer antonio graves
3.skorer dejan milojevic olacak[/quote:20cc1q3e]

Eğer dediğin gibi Hite'tan daha yetenekliyse bu sene bizi kralı gelse tutamaz ama ben zannetmiyorum.

Bence Gurovic takımı alır sırtına götürür sayı anlamında.

Can Akan' Alıntı:
bir iki eksiğimiz var onlarıda tamamlayabilirsek ciddi ciddi şampiyonluğun en güçlü adaylarındanız
Evet abi dediğin gibi 2 yerli transfer(laf olsun diye değil, süre alabilecek, rol adamları) ile çok ciddi bir takım oluruz. Şu durumda da iyiyiz fakat uzun bir maraton var. Bu maratonun sonunu getirmeliyiz. 7-8 kişil bir rotasyon yetmez. Bir uzun ve bir kısa transferi ile çok ciddi bir konuma geliriz. Yabancılarımız gerçektende çok kaliteli. Hüseyin-Cüneyt-Murat benim güvendiğim isimler. Murat'tan bu sene çok şey bekliyorum. Onların yanına kısa rotasyonu tamamlayacan bir yerli ve Hüseyin'i yedekleyip katkı verecek bir uzunile komple bir takım olabiliriz....

Amerikan ekolünden, balkan ekolüne geçtik. çok iyi olacak gibi bir his var içimde. gelen oyuncuların hırslı olması beni ayrıca sevindirdi. tribünde biz sahada onlar, çoşar bu takım bu sene.

Vay be ne takım olduk Ziziç gibi oyuncumuzun adı bile geçmiyor vay be En büyük sayı opsiyonumuz özellikle Fenerbahçe maçlarında GUROVİC olacaktır.Efes.Telekom.BJk maçlarında da çok etkili olacağını düşünüyorum 30 sayı falan atar eğer taraftar maçlara ilgi gösterirse(göstereceğimizi
düşünüyorum)bu sene her maçta çoşar Gurovic

hakikaten yahu arkadaşlar ne çabuk zizici 5 skor opsiyonu yaptı hayret
zizici tanımayanda 3 ligden yabancı almışlar sanır bence ilk ikide olması gereken biri ziziç erken gelince pabucu dama atıldımı yoksa unutulumu ne

Gurovic 17 sayı ortalamasıyla oynar bence...Ardından zizic gelir 13-15 civarı oynar...Grvaesde 13-15 civarı atar..Milojevic bence 8-10 atar.Stickland da işte 9 filan atar...Cüneyte aynen 9 sayı filan atar...Hüseyinde 10 sayı ortalamasıyla oynar..

Bence MS dışında hepsi önemli skor katkısı yapacaktır. MS'de takımı oynatma görevini layıkı ile başarırsa yeterli olur.

Milojevic ve Gurovic'in basina tanitimindan sonraki ilk roportaji,
Galatasaray'a dair ilk soyledikleri Galatasaray.org'da
Sari-Kirmizi Medya'da
http://www.galatasaray.org/index.php

gurovic_milojevic_roprtaj.jpg