Gsbasket milli maçta!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Bu arada ibo veda etmiyormuş.
Eyüp Yıldız kendisine bir plaket vericekmiş.
Bu adamın bu kadar basınsal olmasına deliriyorum!

Saat 16.30-17.00 arası bilet gişelerinin önünde olacağız, herkeste sarı-kırmızı birşeyler olsun, gsbasket atkılarımızı unutmayalım

Maç esnasında sadece milli takıma destek olacağız, bunada vurgu yapayım.

HAYDİ KIZLAR MAÇA :)

Adamı deli etmeyin :) :)
Satmaya başladınız yine, gelin şu maça bırakın tembelliği, güzel bir gsbasket tribünü yapalım

Eyup agabey vallahi biletler yanmasın sımdı,sarstık baya bı butceyı sozum olsun o zaman 28 eyluldekı maca,tvden yayınlansada yayınlanmasada :)

Biz çıkıyoruz yola birazdan, 16.30 da ipekçide olacağız bilet gişelerinin önünde, görüşmek üzere.

Eyüp abi giremedik biz maça.Bilet bulamadık son gün alırız dedik fazla kişi gitmez diye.6 kişi geri döndük :) Siz gittiniz mi ? :(

Gerçekten gsbasket'i oluşturan abilerimiz ve arkadaşlarımızla güzel bir gün geçirdik. Herkes çok sıcakkanlıydı. Başta Eyüp abi olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum bu misafirperverlikten dolayı. Gsbasket taraftarı gerçekten çok olgun ve gerçek basketbolsever diyeceğimiz kişilerden oluşuyor. Tekrar teşekküler! Bir dahaki maçta görüşmek üzere!

Mert Genç

valla abi gsbasket pankartını gördm abdi nin önünde,direk yanınıza geldim:D
eee kan kanı cekiyo :) bu arada fotoları attınızmı abi noldu onlar

Ben de her ne kadar uzakta olsamda görebildim önce büyük bir pankart koyulmak istendi ama güvenlik görevlisi olmayacagını fln söyledi sanırım vs.vs. dikkatimi çeken maç boyunca herkes ıslıklar marşlar vb. tarzda koparken Eyüp abi ve çevresindekiler baya bi cooldu nedenini çözemedim ama bu da onların tarzı sanırım ne diyelim harika maçtı ama hala kulaklarım çınlıyor :p

Uzun zaman sonra abdi ipekçiden çıktıktan sonra eve gelen kadar kulaklarım hala çınlıyordu. Gerçekten özlemişiz bu duyguyu. Sıra haftaya çarşamba Belçika da :roll:

Olsun abi ya bir pankart için maç yalan edilmez tamam önemli ama olmazsa olmaz degil milli takımı kaç kez fransayı ezerek yendigini görebilices ki tadını çıkarmak varken neyse artık dediginiz gibi belçika sırada futbolda puanımızı çaldılar salonda öcümüzü alıcaz :)