GSbasket.Org 14 Yaşında

14. yaşımızı kutlarken, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Galatasaray Basketbolunun en büyük sesi ve destekçisi olmaya devam edeceğiz. Bu yolda bizimle olan herkese teşekkür ederiz.

GS basket'in yeri gerçekten çok ayrı. İnşallah bu şekilde değişmeden, Galatasaray'ın Basketbol Şubesi ile bütünleşerek devam eder. Bu arada çok uzun zamandır yazamıyordum foruma.. Kerem Porazan ve Onur Yavuz abi Aslan soy ismiyle hatırlayabilir beni, bunun dışında forum yeni bir oluşum içerisinde ise beni pek tanıyan yoktur herhalde.
Not: admin@gsbasket.org mailine kim bakıyorsa, sorunu kısa sürede çözdüğü ve ilgilendiği için içten teşekkürlerimi sunuyorum!

Bildiğim Galatasaray forumları arasında en iyi ve adam akıllı olanı. Uzun seneler daha bu tarzıyla bozulmadan devam eder umarım.

Bazen farklı düşüncelere sahip olduğumuz insanlar çok olsa da, bazen ölümüne tartışsak da bazen iş tehdit seviyesine varsa da bu forumun devamlılığını görmek büyük mutluluk veriyor. Amaçları aynı ama araçları çok farklı olan bu kadar insanı taşımaya devam eden GSbasket'imiz iyi ki doğmuş. Sonsuza kadar var ol GSbasket!

Geç olsa da keşfettiğim ve benim için değeri günden güne artan yerdir GSbasket. Okul ve dershane yüzünden bilet alamayıp salondaki atmosferi kaçıracağımı sandığım maçlara bulduğum biletlerden mi, yapılan organizasyonlardan mı, verilen mesajlardan mı, oluşan ve oluşturulan aile ortamından mı bu kadar seviyorum? Bilemiyorum. Ama bildiğim, inandığım ve söylemek istediğim bir şey var ki bu da;

Çok yaşa GSbasket!

Kaç yıldır üye olduğumu hatırlamıyorum bile Galatasarayımızın sadece bir futbol kulübü olmadığını bana daha çok hissettiren bir forumdur burası . Nice yıllara GSBASKET ...

Fazla bir şey yazasım yok bu başlığa, bir şeyler eksik kalabilir... Ama en yalın haliyle şunu ifade etmem gerekir ki; "Galatasaray basketboluna adanmış hayatları" burada tanıdım ben.

Bayrağı devralıp mesaisini GSBASKET.ORG için harcayan tüm arkadaşlara teşekkürü borç biliyorum...

Sevgiyle kalın,

Kerem ERSUNA

GSbasket.Org basketbol bilinci ve kültürünün Galatasaray tribününde oluşmasında veya köklerden gelen aşının korunup yeni nesillere taşınmasında büyük görevler üstlendi. Çok başarılı oldu. Ülkenin sosyolojik şartları izin verse daha güzel işler de yaparlardı. Galatasaray.to döneminden beri az çok, uzaktan da olsa tanıdığım, basketbola yaşamını adadığını bildiğim, ciddi zaman harcayan Önder Çiçekoğlu; nam-ı diğer Wowts ve Arda Ezer; nam-ı diğer Ardaque'ya ve emeği geçen herkese bu değeri biçilemez oluşum için teşekkür ederim. Galatasaray basketboluna katkı veren ve bundan sonra da verecek olan pek çok genç isim buradan doğmayı sürdürecektir. Nice 14 senelere...

Önceleri forumu ara ara takip ediyordum sonraları daha sıkı ve sonuç olarak bu öz veriye daha fazla kayıtsız kalamadım, geçen sene ekimde GS Basket ailesine bende katıldım. Bu işte emek ve zaman harcayan benden yaşça büyüklerime ve dahi küçüklerime teşekkür ederim. Doğum günümüz kutlu olsun, nice senelere...:)

GSbasket.Org basketbol bilinci ve kültürünün Galatasaray tribününde oluşmasında veya köklerden gelen aşının korunup yeni nesillere taşınmasında büyük görevler üstlendi. Çok başarılı oldu. Ülkenin sosyolojik şartları izin verse daha güzel işler de yaparlardı. Galatasaray.to döneminden beri az çok, uzaktan da olsa tanıdığım, basketbola yaşamını adadığını bildiğim, ciddi zaman harcayan Önder Çiçekoğlu; nam-ı diğer Wowts ve Arda Ezer; nam-ı diğer Ardaque'ya ve emeği geçen herkese bu değeri biçilemez oluşum için teşekkür ederim. Galatasaray basketboluna katkı veren ve bundan sonra da verecek olan pek çok genç isim buradan doğmayı sürdürecektir. Nice 14 senelere...

Güzel düşüncelerin için şahsım adına teşekkür ederim. Doğrudur bu platformun kuruluş aşamasında iki-üç kişi çokça mesai harcayıp belli bir yere getirdik ama artık kurumsallaşma sürecinde geniş bir yönetim ekibine bayraklar devredildi ve GSbasket.Org' un bugün bulunduğu yer bu genç ekibin eseridir.

Nice 14 yaşlara ....