gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

Pek resim koymayı sevmem ama bi tane kalsın hatıra sitede

12.06.2009

Erdal güzel çıkmışsın ha :) Aman dikkat et forumun serverını patlatma bu karizmayla :)

Bu arada şu resimlerime de bir açıklık getireyim :) O bejeke ürünü falan değil kardeşim yerine koyduğum bir kankamın BJK'da oynarken kullandığı warm-up.Benimde basket oynamaya giyeceğim kıyafetim olmadığı için onu vermişti bana, hatıra olsun diye de foto çekmiştik :)

2937.jpg

Bakmayın böyle sessiz sakin kendi halinde biri gibi göründüğüme aslında çok cadıyımdır 8)
:ehue

emel dizili' Alıntı:
Saadetcim çok şeker çıkmışsın.[quote="Saadet Unal":23sqno1g]aslında çok cadıyımdır
sözüne de tüm içtenliğimle katılıyorum. :)[/quote:23sqno1g]

Henüz cadılığımı görmedin ki şekerim :D
Erdal Icelli' Alıntı:
Hemşerim cok seviliyorsun :ehue
Ayıptır söylemesi biliyorum Erdalcım.. :ehue Bir şüphen mi var yoksa :ehue
Hakan Avci' Alıntı:
Ben eksik kalır mıyım,bende katılıyorum.
Aman sen eksik kalma.. :p

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":2z3rg4x8]
2937.jpg

Bakmayın böyle sessiz sakin kendi halinde biri gibi göründüğüme aslında çok cadıyımdır 8)
harbiden saadet küpeler nerde :ehue[/quote:2z3rg4x8]

Valla ne diyeyim Allah kimseyi dilinize düşürmesin :ehue
Bir daha tövbe fotoğraf çektirirken halka küpe takmam :)
Fotoğraf koymak istiyorum ama bakıyorum kulağımda halka küpe var vazgeçiyorum :ehue

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":2w7af164]
2937.jpg

Bakmayın böyle sessiz sakin kendi halinde biri gibi göründüğüme aslında çok cadıyımdır
harbiden saadet küpeler nerde [/quote:2w7af164]

Valla ne diyeyim Allah kimseyi dilinize düşürmesin
Bir daha tövbe fotoğraf çektirirken halka küpe takmam
Fotoğraf koymak istiyorum ama bakıyorum kulağımda halka küpe var vazgeçiyorum :ehue[/quote]

yazık ya kızı ne hale getirdiler, sen bakma onlara tak küpelerini, halkaymış çembermiş, daireymiş kime ne :) biz seni o küpelerinle sevdik :p