gsbasket.org Üyelerinin Fotoğrafları

Tyrus ile fotomuzu koyalım bari :)

Hakan Yavuz ile resmim ;

Koyalım bari bir kaç resim daha da dursun büyük hallerine bakmak isteyenler üstlerine tıklayabilir :)

Mehmetim sen koyana kadar aylar yıllar geçti :)

Murat İNAL' Alıntı:
91483347.jpg
ben bu 78 olayını çok sevdim ya, bir karabüklü olarak seninle gurur duyuyorum muratt :)

Şu önde duran vatandaş göze batmamak için traş olsa da dikkat çekiyor, her yerdeyim der gibi... : )

Şamil, kınıyorum seni. Beyaz forma da yakışmış ama nerede mor forman? : )

Onur Yavuz' Alıntı:
Şu önde duran vatandaş göze batmamak için traş olsa da dikkat çekiyor, her yerdeyim der gibi... : )

Şamil, kınıyorum seni. Beyaz forma da yakışmış ama nerede mor forman? : )
Her yerdeyim mesajını aldığından sevindim abi :).
Saclarımda bozulmuş,maçtayken o yüzden cok kötü cıkmışım ama yinede dikkat cekiyorum,huyum kurusun :)

Bu arada Arda Öztürk'le tanıştığım için cok memnun oldum.Kendisi cok sempatik bir insan.

Onur Yavuz demek akşam buluşsak tanımıyacaksın beni :)
Asena olayınıda anlamadım.Yada anlamak istemedim :)

Emre bey sağol :)

Alperen bu arada hangi cesaretle benim resmimin olduğu sayfaya resim koyarsın amacın nedir?Kıskanma bu kadar ilgileri üstüne çekmeye çalışma.

Şamil mor formaları beraber alalım :) .Ben bizi bozar diyordum ama giyenleri görünce vazgeçtim..

Ömer animasyonda çekilen fotoğrafı koymasan, benchtekiyle yetinsen daha iyiydi. : ) Neden dersen, belli bir sebep yok.

Bu arada kaynayan güzel fotoğraflar oldu. Alperen´in kayalıklar arasında gülerek verdiği poz. İnsan merak ediyor neden güldüğünü.

Burak Barut´un verdiği pozlar... Mustafa Yağız Bey haklı, ajansın adını öğrenebilir miyiz beyfendi?