Hesap Doğrulama - Çok Önemli

Ben de ilk ismimi kullanarak kayıt olmamıştım. Mümkünse ismimin Ömer Caner Akbaba olarak değiştirilmesini istiyorum, aksi takdirde doğrulama yapamıyorum.

Doğrulama işleminde devletin sistemini kullandığımız için zaman zaman yoğunluktan doğrulama işlemi gerçekleşmeyebilir. Tekrar deneyin bir süre sonra.

Mail atmıştım ama değişme olmadı. Ancak benim bir sorunum var. İsmim Ömer Faruk Konyalıoğlu ama kimlikte Ömer Faruk Konyalı'ğ'oğlu yazıyor. Yani yanlış yazılmış.

Yardımcı olunursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Mail atmıştım ama değişme olmadı. Ancak benim bir sorunum var. İsmim Ömer Faruk Konyalıoğlu ama kimlikte Ömer Faruk Konyalı'ğ'oğlu yazıyor. Yani yanlış yazılmış.

Yardımcı olunursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Doğrulamayı yapın, ismi düzeltelim tekrar.

İki üyeliği olanların isimleri düzeltilmiyor. Öyle olan varsa mesaj gönderin, düzeltelim.

Kimlikteki adım Bülent Yenal Çapar, ben Yenal Çapar şeklinde üye olmuştum. Doğrulama için, ismimin düzeltilmesini konusunda gerekli düzeltmeleri yapabilirseniz çok sevinirim.
Saygılar.

Benimde kimliğimde ismim İsmail Çağlar Şentürk olarak yazıyor. Forumda o şekilde düzeltilirse sevinirim. Hesabımı doğrultamıyorum.

- Düzelttiğiniz için teşekkür ederim. Kolay gelsin.