Hesap Doğrulama - Çok Önemli

Son zamanlarda forumda artan mesaj ve üslup kirliliği, özellikle kişilik haklarına saldırılardan dolayı bazı değişikliklere gitmek zorunda kaldık.

Forumda yazılan yazılardan tamamen yazarlar sorumludur. Özellikle kişilik haklarını ihlal ettiği düşünülen mesajlar için, mesajın hedef aldığı kişi tarafından talep edilmesi halinde söz konusu mesaj için hukuki sürecin başlatılmasının kolaylaştırılması istenmektedir. Bu amaçla forumumuza kayıt olmak isteyen yada aktif olarak kullanıma devam etmek isteyen üyelerimizin hesaplarını doğrulamaları gerekmektedir.

Doğrulama yaparken, hatalı kullanıcı isimlerinin değişmesi için admin@gsbasket.org adresine mail atabilirsiniz. Zira sistem doğru ad - soyad ve doğum tarihi bilgileri ile çalışmaktadır. Doğrulama yapmayanlar bir süre sonra siteye giriş yapamayacaklardır.

Forum yeni başvurulara kapatılmıştır. Belli sürelerde kayıtlar açılacaktır.

Ek olarak herkesin aşağıda yazılanları dikkate almasını rica ediyoruz.

Bu site;

Yenildiğimiz maçlardan sonra gelip sürekli birilerini gönderebileceğiniz,
Kötü oynayan oyunculara ağır laflar edip, hakaret ya da alay edebileceğiniz,
İçinizdeki sinir ve nefreti kusabileceğiniz,
Karşınızdaki insana, herhangi bir 3. şahısa ya da kulübe hakaret edebileceğiniz,
İkili tartışmalarda bulunup, illa da karşınızdakine üstünlük kurmak zorunda olduğunuz,
Doğru olmayan ve boş mesajlarla ortamı gerebileceğiniz,
Türkçe, yazım kuralları ve noktalama işaretlerine uymadan kafanıza göre düzensiz mesajlar yazabileceğiniz,
Saygı ve hoşgörüden uzak iğneleyici mesajlar atabileceğiniz,
Başkalarının Galatasaraylılığını sorgulayabileceğiniz,

Bir site DEĞİLDİR !

Forumu kullanmaya devam edebilmek istiyorsanız forum kurallarına uymak zorundasınız.
Forumda kullanıcı temizliği yapılacaktır ve özellikle bu tip kullanıcılara bundan sonra kesinlikle müsamaha gösterilmeyecektir.
"Neden mesajlarım siliniyor, neden yazamıyorum" gibi şikayetlerle lütfen bize gelmeyin.
Eğer bu kurallara uyamayacak olan varsa lütfen bizi uğraştırmadan admin@gsbasket.org adresine mail atarak üyeliğinin silinmesini talep etsin.

Bilginize...

TC Kimlik No'mu ve de doğum yılımı defalarca doğru girmeme rağmen hesabınız doğrulanmadı diyor. Sistemde bir sıkıntı mı var ?

ismimi değiştirmek istiyorum..yöneticilerden biri bana ulaşabilir mi?

Forumu yazılanları okumak için takip ediyordum, lakin yine de TC kimlik numarasının istenmesi pek hoşuma gitmedi. Bu konuyla ilgili insanların güvenlik kaygıları giderilmeli bence. Ne kadar bu siteye güvensem de kimlik bilgilerimi internette paylaşma taraftarı değilim.

Forumu yazılanları okumak için takip ediyordum, lakin yine de TC kimlik numarasının istenmesi pek hoşuma gitmedi. Bu konuyla ilgili insanların güvenlik kaygıları giderilmeli bence. Ne kadar bu siteye güvensem de kimlik bilgilerimi internette paylaşma taraftarı değilim.

Uzun süredir bu düşünülüyordu zaten,bence sonunda yapılması iyi oldu.Siz belki ara ara okuyorsunuzdur ve durumun farkında değilsinizdir belki ama gittikçe tartışma seviyesi aşağılara indi.Bu son 2 senedir gelen başarılarla forumda üye sayısı ciddi oranda arttı.Maalesef bazı kişiler tüm uyarılara rağmen doğru düzgün tartışmasını bilmiyor.Üstelik gerçek kimlikleri mi değil mi o da belli değil,bu açıdan çok iyi olacak.

Ayrıca TC kimlik no ile artık hiçbir dolandırıcılık ve güvenlik ihlali yapılamıyor,o eskidendi.Bu konuda endişeye gerek yok.

Benim adım mehmet mazhar özsoy. Sitede mazhar özsoy olarak kayıtlıyım. Dolayısıyla kimlik doğrulama yapamıyorum. Bunun için gerekli düzeltmeyi yapar mısınız?

Bende de doğrulandı demesine rağmen üstte hala doğrulayın yazıyor

Bende de doğrulandı demesine rağmen üstte hala doğrulayın yazıyor

Hamdi Bey, bu uyarı TC Kimlik Numarasını doğrulayan üyelerde de bir süre boyunca görünecek muhtemelen.

Benim adım mehmet mazhar özsoy. Sitede mazhar özsoy olarak kayıtlıyım. Dolayısıyla kimlik doğrulama yapamıyorum. Bunun için gerekli düzeltmeyi yapar mısınız?

Gerekli değişiklik yapıldı Mazhar Bey, tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Benimde adım Onur Salim Karakuzu ve aynı şekilde bende doğrulama yapamıyorum yardım edebilir misiniz ?

Gerekli düzeltme yapıldı Onur, tekrar giriş yapmayı deneyebilirsin.

Bende alışkanlık gereği türkçe karekter kullanmayayım diye soyadımdamdaki "Ö" harfi yerine "O" harfi ile hesap oluşturmuştum. -Özdemir yerine Ozdemir-
hal böyle olunca da TC Kimlik No doğrulanmıyor.
admin@gsbasket.org Mesaj da attım adminlerden yardımlarını bekliyorum.
şimdiden teşekkürler.

kimlikte soy ismim kayıkcı burda kayıkçı dogrulama yapilamiyor.lütfen yardimci olurmusunuz tşk ederim.

Tamamdır Mehmet Bey, gerekli değişiklik yapıldı.

Utku Ulku olan kullanıcı adımın Utku Ülkü olarak değiştirilmesini rica ediyorum.

Tamamdır Utku, gerekli değişiklik yapıldı.

Bende alışkanlık gereği türkçe karekter kullanmayayım diye soyadımdamdaki "Ö" harfi yerine "O" harfi ile hesap oluşturmuştum. -Özdemir yerine Ozdemir-
hal böyle olunca da TC Kimlik No doğrulanmıyor.
admin@gsbasket.org Mesaj da attım adminlerden yardımlarını bekliyorum.
şimdiden teşekkürler.

Gerekli değişiklik yapıldı Abdullah Bey.