hocam lütfen rotasyonda erdem ve fatihi unutma

bence şu nokta oldukça gözden kaçırılıyor: Bazı kişilerce eleştiren ve yetersiz bulunan Fatih Solak son iki senedir bu takımın ilk beş pivotuydu. Tamam hedefler yükseldi ama yine de fatih 1-2 dk alacak bir adam değil. Tamam hücumda da yetersiz olabilir ama savunmada artık tam bir profesyonel olmuş. Yani o eski Fatih değil. Savunmada sürekli adam kaçıran, pozisyonunu kaybeden, çok kolay faul yapan Fatih değil. Ayrıca çok da iyi bir galatasaraylı azıcık güvenelim bu adamlara

Burak Barut' Alıntı:
Bence hocamız zaman zaman maçtan kopuyor.Yardımcılarının biraz daha devrede olması şart oğlu şart.
kesinlikle..hocamızda da maalesef istikrar yok.bir gün süper yönetiyor bir gün bozuk..özellikle beşiktaş maçında erdem ve fatihi oynatmaması fark yememizin nedeniydi,o maçta hocamız sınıfta kalmıştı

ya elimizde bu kadar değerli uzunlar varken niye kullanmıyoruz...meselaaa hüseyin sakattı fb maçında fatih solak sonradan değilde biraz daha önce oyuna alınmış olsaydı boyalı alanı kapatıp belkide direk sonucu etkilemiş olcaktır...elimizde fatih solak gibi bir değer varken az süra almasının nedeni nedir bilen biri varsa bana açıklayabilir möi lütfen :(

Seda Yükseloğlu' Alıntı:
ya elimizde bu kadar değerli uzunlar varken niye kullanmıyoruz...meselaaa hüseyin sakattı fb maçında fatih solak sonradan değilde biraz daha önce oyuna alınmış olsaydı boyalı alanı kapatıp belkide direk sonucu etkilemiş olcaktır...elimizde fatih solak gibi bir değer varken az süra almasının nedeni nedir bilen biri varsa bana açıklayabilir möi lütfen :(
FATİH girene kadar adam adama savunma yapıyorduk. hoca baktı böyle devam ederse fark yiyeceğiz , alan savunmasına döndü. Alan savunmasında en büyük faktör pota altını iyi kapatmak o yüzden fatih kardeşimizi oyuna aldı :)

sen kaybettin murat özyer... pota altında onlarca hücum ribaundu vermemek için onlara ihtiyacımız vardı,yumuşak takım hüviyetimizi onlarla aşacaktık..sen onları kaale bile almadın..bu takımın koçu olmadığını ispatladın

Fatih'in oynamaması son derece yerindedir çünkü aklı sahada değil. Ya futbol maçında ya tribünde yada sezon sonu gideceği yerde. Ayrıca bana göre ribaundlarda etkisiz bir oyuncu boyuna göre Fatih. Son olarak da ribaundlarda Telekom'a 37-34 üstünüz.

geçen sene kendisi ile bahçelievlerde karşılaşmıştık ( fatih ) bana gelen teklifler var. ama taraftar kalmamı istiyor, bende galatasarayı çok seviyorum, o yüzden kalmaktan yanayım demişti. nitekim de kaldı. ama keşke gitseymiş. hiç bunları hakedecek bir oyuncu değil..

Fatih sezon başında çok önemli paralar teklif eden f.ülkeri redetmiş Galatasarayı çok sevdiği için hiç haketmiyor bunları Fatih

Fatih bana göre hiçbir zaman büyük takım oyuncusu olamadı.Basketbol savunmadan ibaret olan bir oyun değil.Tamam ondan yararlanmamız gereken anlar oldu bu sene ama hücumda hiçbir varlık gösteremediği için Murat Özyer onu hiç düşünmedi ki çoğu zamanda haklıydı bence.Sonuç olarak seneye şampiyon olacabilecek bir kadro kurmak istiyorsak Fatih'le yollarımızı ayırmalıyız.

Fatih gerçekten de 5 sene önce de aynıydı şimdi de . Ben beklerdim bu zamana kadar mesela atışlarını geliştirsin , savunmadan cok hücum yanını da kullanabilsin . O'nda sorun bulmuyorum belkide kapasite meselesi . Keşke yüreği kadar büyük olabilseydi oyunu .

Fatih savunması çok iyi fakat hücumu nerdeyse 0 olan bir oyuncu.Kendinide şu ana kadar nerdeyse hiç geliştiremedi.Artık nun gideceği yada kalacağı Murat Hoca'nın insiyatifine kalmış.Göreceğiz...

bence başlık hocam lütfen rotasyona erdem ve fatihi koyma olmalı

3-4 yıl önceki fatih ile bu seneki fatih arasındaki tek fark ne.Saçları

eğer büyük başarılar isteniyorsa 5 numarada hüseyinin arkasında daima oynayabilecek her size dan her hızdan oyuncuyu tutabilecek ve herzaman hazır bir oyuncu tutulmalı ve bu ne fatih nede cemaldrir.Bu yüzden fatih ya yollanmalı yada kiraya verilmelidir.Aynı şekilde erdemde öyle.Kesinlikle bu takımın oyuncusu değil.Onunda bu takımdan yollanması lazım

Fatih defansda ne kadar iyi ise hücumdada o kadar kötü ama Erdem belki düşünülebilir bir oyuncu olabilirdi. Özellikle Tufan ın sakatlanmasından sonra !