Hoşcakal Cüneyt kaptan!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Can Akan' Alıntı:
[quote="Mehmet Can ILIMAN":2728g2hr]Hüseyin ve Cüneyt gelecek sene takıma abilik yapacaklardı.Olacak iş mi bu?Gençleştirme operasyonu güzel bir düşünce ama kaptanı bu işin dışında bırakmaları lazımdı.
Bunu çok söyledik ama anlamadılar
Sadece Genç bir takımdan bişey olmaz sadece tecrübeli bir takımdan da bişey olmaz ikisini kaynaştırmak gerekir Bu anlamda cüneytle Hüseyinin kalması gerekirdi
Okan çevikin koç olmasından sonra 2. hatada kaptanla sözleşme yenilememektir[/quote:2728g2hr]
Geçen sene iyi ki imzasını alıp fotoğraf çektirmişim.İlerde formama ve fotoğrafa bakıp o anlayışlı kibar adamı o ULEB yarı finalini getiren son saniyelerdeki üçlüğünü hatırlayacağım.

basketbolcu demeye bin şahit isteyen kişileri izledikçe senin gibi bi oyuncuya sahip olduğumuz için ne kadar şanslıyız diye düşünüyorum..sen hem oynadığın oyunla hem centilmenliğinle bizi kendine hayran bıraktın..senin kaptanı olduğun bi takımı izlemek ayrı bi güzeldi..seni de kaptanlığını da çok sevmiştik..keşke gitmesen : ((

Başlığı gördüğümde sanki içimden bir parça koptu gitti ve o an yazma ihtiyacı hissettim. Kaptanı o kadar özümsemişim ki bizim formayla sanki hiç gitmeyecek gibiydi. 2 yıl boyunca efendiliğiyle, oyunuyla gönüllerde taht kurdu. Umarım ileride tekrardan yollar kesişir. Gideceğin takımda da başarılar kaptan...

Sefa Kadakal' Alıntı:
Gençleştirme operasyonuna mı gidiyoruz??
Gitmesini anlamış değilim,umarım Hüseyin gitmez :oops:
Sefa gençleştirme değil küçülme operasyonu Şardan´ın açıkladığı üzere. Cüneyt´in yerine daha düşük maliyetli oyuncular vardı ve yolları ayırdık.

Hüseyin Beşok gibi bir 5 numarayı kolay kolay bulamayacağımız için onun sözleşmesini uzatmaya çalışıyoruz. Bu zihniyet varken Hüseyin´in de gideceğini düşünüyorum, hayırlısı...

Kaptan ULEB Cup Final Eight maçının son saniyesinde Beşiktaş'a attığın o son saniye üçlüğü hala hafızamda.Evde nereye koşturup sevineceğimi bile şaşırmıştım :)
O anı yaşattığın ve daha nice büyük üçlükler attığın için teşekkürler.Yolun açık olsun...

yazık yazık üç kuruş az vereceğiz diye cüneyt ile yolları ayırıyorlar türk rotasyonunu güçlendirip biryerlere gelmek isteceyeceklerine zayıflatıyorlar söylecek laf bulamoyorum aslında...

Zafer Güneş' Alıntı:
yazık yazık üç kuruş az vereceğiz diye cüneyt ile yolları ayırıyorlar türk rotasyonunu güçlendirip biryerlere gelmek isteceyeceklerine zayıflatıyorlar söylecek laf bulamoyorum aslında...
zafer 3kuruş değil o dediğin miktar bu yılki bütçe ile çok ama çok yüksek bir mebla nese büyük kaptan gemisini terkediyor ha yolun açık olsun kaptan ...

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Zafer Güneş":21j92spz]yazık yazık üç kuruş az vereceğiz diye cüneyt ile yolları ayırıyorlar türk rotasyonunu güçlendirip biryerlere gelmek isteceyeceklerine zayıflatıyorlar söylecek laf bulamoyorum aslında...
zafer 3kuruş değil o dediğin miktar bu yılki bütçe ile çok ama çok yüksek bir mebla nese büyük kaptan gemisini terkediyor ha yolun açık olsun kaptan ...[/quote:21j92spz]
cüneyt ne kadara oynuyordu sezon başında bir veya iki maç oynayıp giden yabancılara ödenen paraları düşündüğümüzde kar mı zarar mı bir defa daha düşünmek lazım ayrıca 3 kuruş mecazi olarak kullanılmış bir deyimdir

Cücü gercekden bu taraftarda büyük izler bıraktın

Hele uzaktan üclüklerin özellikle Asvel ve fenerbahce maclarındakileri hiç unutmicam

Güle Güle Kaptan!!!

Kesinlikle önemli izler bıraktı. Teşekkürler Cüneyt kaptan

1686.jpg

Torinoda unutulmaz 3lük sonrası

insanın inanası gelmiyor...

2 senede taht kurdun kalbimize kaptan...

yolun açık olsun...

ama birgün muhakkak dön buraya...

bekliyoruz...