http://www.canaydinistifa.com/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
galatasrayın hiçbir branştaki maçına geleMEyen baskan istemiyoruz.galatasarayın tüm branşlarda şampiyonluğa oynamalı ve maçlarını en iyi stad ve salonlarda yapmalı bugüne kadar hiçbir sözünü tutmayan baskandan kurtulmak için el ele vermemiz ve bu geri kalmış zihniyeti yok etmemiz gerekli :eek:key herkes imza atmasını rica ediyorum

canaydin istifaaaaa bu kulup daha almanyada kume dusmus takiminin 10 numarasi insua´yi alamiyorsa daha ne diyeyim basketbol takimimiz fena degil futbol takimimiza bakarsak o da ligin en iyi top oynayan takimi ama bu baskan bozuntusu su takima bir on libero bir de 10 numara alamadiysa yuh artik stadi daha temeli bile atilmadi riva hala satilmadi ben bu kadar aciz bir yonetim gormedim voleybolda kume dusduk arkadaslarimizin alay konusu olduk yeter artik istifa gs dusmani. ben futbol takimimizin antalya onunde bu kadar aciz gormedim bu yila kadar gerets bir turlu istedigi oyunu oynatamiyor bir on libero istedi adama inamotoyu aldilar. arkadaslar eger 10 numaraya lincolnu istiyorsanız resmi internet sitemizde bize ulasin bolumu var oraya lincoln yazmanizi diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...