İlk yarı en iyi oyuncumuz kimdi?

İlk yarı en iyi oyuncumuz

• Malik Dixon

Oy: 0 0.0%
  • Şemsettin Baş

• Glen Whisby

• Fatih Solak

• Hüseyin Demiral

• Randy Livingston

• Valentin Pastal

• Umut Yenice

• De Sean Hadley

• Gökhan Üçoklar

• Serhat Çetin

• Kullanılan toplam oy
    52

Önder Ç.

0
Yönetici
Her yönüyle ilk yarı boyunca en begendiğiniz oyuncu kimdi sizce?

Benim oyum mücadelesini cok begendigim Hadley'e...

İlk yarıda savunmasıyla DeSean Hadley,hücumuyla da Dixon ön plana çıktı.Dixon daha çok sonuca etki ettiği ve sayı krallığı birinciliğiyle benim adayım.Ayrıca asist ortalaması da iyi bence.Halil Üner'in kendisine yüklediği sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyor.

Üç tane adayım var Malik-Şemsettin-Burak Sezgin

Burak Sezgin sakatlıktan çıktıktan sonra gerçekten takım toparlandı galibiyet serileri başladı
Oyum Burak Sezgine

Takım oyununu en iyi oynayan Hadley, en iyi hücumcu Dixon, Şemsettin, savunmada Hadley, Serhat, Fatih, ve takımın her şeyi kaptan Burak. Ayırmak imkansız ama Dixon olmasaydı halimiz ne olurdu :? :? :?

hadley diyenlere de katılmamak elde değil...müacdelesiyle son haftalarda yaptıklarıyla gerçekten takdiri haketti...
ancak
malik olmasaydı ligin hangi sırasında olurduk gerçekten merak ediyorum...

oyum malike

Beklediğimden çok daha fazla performans verdi.Ayrıca her maç belli bir istikrar tutturdu.Geçmişteki olayları da büyük ölçüde unutturdu.
Şemsettin Baş diyorum.

Bende Malik ve Burak arasında kaldım.Malik sayılarıyla hücuma katkı sağlarken Burak hem sayılarla hem de takımı ateşlemesiyle ve tabiki Fener maçındaki oyun karakteriyle daha ağır basıyor ...
Zaten Malik'te eksik olanda gereken maçlarda (Efes , Ülker , Beşiktaş , Fenerbahçe) diğer maçlara oranla olan PERFORMANS düşüklüğü !!!

Herşeyi malikten bekliyoruz..hocanın ona verdiği görev çok fazla..

kötüde oynasa o oyunda kalamdığı zaman takımın hali ortada..

oyum malik'e

Hücümda en iyimiz Malik'ti. Benim beklemediğim en iyi performansı, çıkışı gösteren Valentin Pastal de keşke sakatlanmasaydı. Burak tam bi kaptandı pota altında çok sağlamdı.

Malik bazı önemli maçlarda kötüydü evet ama geçen sene Maccabiyi neredyese tek bşaına yenmiş, öbür maçta ise senenin en kötü performansını ortaya koymuş. O yüzden 2. yarıda Malik kötü oynadığnı telafi edecektir inşallah.

Konu ile alakalı ise oyum gizli :p

Bence ilk yarının en başarılı ismi takımın tüm skor yükünü omuzlayan Malik Dixon. Ayrıca başarılı performansıyla Şemsettin Baş ve Burak Sezgin de alkışı hak ediyor.

Fatih demeyi çok isterdim ama arkasını getiremedi ne yazıkki.hocanın ona az süre vermesinin de etkisi büyük tabii.

zorlanarak ta olsa,hücum yönünü çok zayıf ta bulsam hadley mücadelesi ve azmiyle benim oyumu aldı gibi.ama yinede daha çok çalışması lazım.
özellikle de şut.

istatistik olarak malik dixon, diğer herkesten üstün bu takımda. buna karşı çıkamayız. Ama, malik dixon ne kadar istatistikte iyi olursa olsun, ilk 5 haftada görüldü ki, bu takım burak sezgin olmadan olmaz.. oyum burak sezgin'e, ikinci oy hakkım olsa dixon'a verirdim ve murat abi neden dixon'a asla oy vermem dedin merak ettim onu da bir söylersen sevinirim.. :)