İnanıyoruz kazanacağız!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Arkadaşlar ben BJK yi eleyip bu kupayı alacağımıza inanıyorum!!!!

ATALIM FORUMDAKİ UMUTSUZ HAVAYI TEK YUMRUK OLALIM UMUT GÖNDERELİM TORİNOYA!!!!

BİZ KAZANDIRALIM BU MAÇI!!!

İNANANLAR BURAYA HEP BERABER HOCAMIZA VE TAKIMIMIZA İNANCIMIZI YOLLAYALIM!!!!

BİZ KAZANACAĞIZ!!!!!

------------------------------------------------------------------------------
Bu konuyu teknik yorum yapmak için açmadım yada bir şeyleri tartışmak için hiç açmadım lütfen bunlar

için

mevcut maç başlığına yazabilirsiniz!!!!

Kısacaaaaaaaaaa........

İnanmayanlar yazmasın bu başlığa lütfen!!!!

Aklımdan geçen bir başlıktı :)

Beşiktaş'ı yeneceğimize inanıyorum..İlerisi için birşey demiyorum..Maç maç bakacağız..

Takımıma,hocama,taraftarıma güveniyorum..

inananlar inanmayanlara karşı biraz politik olmuş :) şaka bi yana
SİNERJİ ŞART:
BENDEN KÖŞEDEN Bİ ÜÇLÜK 3-0 (ROBERT HİTE)
HERKES GÖNLÜNCE STOP JUMP SHOT OLUR TURNİKE OLUR ÜÇLÜK OLUR ATSIN BİŞEYLER..
TAKIMIMIZA ANCA BÖYLE KATKIDA BULUNABİLİRİZ..

Torinoda destan yazarak gelicez allahın izni ile bu mac hite tin macı olucak içimde böle bir his var gaiens ile süper oynıcaklarını düsünüyorum helekı son macta bir kaya izledimki evlere senlik gaiens bu formla ezer gecer onu !!!!

Arkadaşlar,

Takımın morali yüksek, bu maçı kazanmaktan başka hiçbir düşünceleri yok.Taraftarlarının yanında olduğunu biliyorlar.Bence bizim diğer takımlara karşı en büyük avantajımızda bu.Biz de moralimizi yüksek tutalım, pozitif düşünelim öyle olsun.

İnanamak başarmanın yarısıdır derler ya aslında gerçektende öyle
Biz inanıyoruz oyuncularımızında inandığını çok iyi biliyorum o halde neden yarı final sadece hayal olarak karşımızda dursun? maçtan sonra İstiklal caddesinde buluşmak üzere

inanmışlar ordusuyuz.

en azından yarı final oynayacaz.yarı finalden sonra hiç birşey belli olmaz vyrup geçecez.biz galatasarayız.biz galatasaraylıyız.galatasarayın olduğu yerde umut bitmez.umutsuzlar ordusunun yeri burası değildir.

Bende inanıyorum..Her ne kadar üstüste yanlış yabancı tercihleri yapsak ta,yetersiz bir hocayla devam etsekte,formsuz bir dönemde olsakta;

BJK yi ezip geçeceğiz.....Formanız Yeter.......

Onur Sezgin' Alıntı:
Bende inanıyorum..Her ne kadar üstüste yanlış yabancı tercihleri yapsak ta,yetersiz bir hocayla devam etsekte,formsuz bir dönemde olsakta;

yetersiz bir hoca mı?galatasaray basketbol takımı 18 senedir görmediği başarıları bu hoca sayesinde görmüştür murat hocaya haksızlık etmeyin ayrıca bu maçı kazanmak için tüm takım ellerinden geleni yapacaklardır buna hiç şüphem yok

Başından beri Hocamız ve Aslanlarının yanındaydık,

her zaman inandık, sonuna kadar her şartta inancımızı yanlarında olarak göstericez..

Şimdi yarın akşam Aslanlarımızdan kargaları yenerek kupanın bir kulpundan tutmasını bekliyoruz..

Not:Takım için tek hantikap maçı klan kafede seyredecek olmamız:) sezon başında beykozdaki kupa maçını seyretmiştik hiç hatırlamak istemiyorum, leverkusen maçını da seyrettiğimizi söylesem umarım hantikapı yeterince anlatmış olurum:)))

Eyübün kafeyi yarın maçtan evvel hoca getirip okutup üfleticez,kurşun döküp ugursuzlugu bu maçta atacağız!

HEP BERABER OMUZ OMUZA KARGALARI YENECEĞİZ!

umut koçtürk' Alıntı:
[quote="Onur Sezgin":21vi0rjz]Bende inanıyorum..Her ne kadar üstüste yanlış yabancı tercihleri yapsak ta,yetersiz bir hocayla devam etsekte,formsuz bir dönemde olsakta;

yetersiz bir hoca mı?galatasaray basketbol takımı 18 senedir görmediği başarıları bu hoca sayesinde görmüştür murat hocaya haksızlık etmeyin ayrıca bu maçı kazanmak için tüm takım ellerinden geleni yapacaklardır buna hiç şüphem yok[/quote:21vi0rjz]

Bu tartışmalara çok da katılmak itemiyorum;ama bu argüman Murat Hoca'yı savunmak için hep kullanıldığından dolayı yazmak istedim.Galatasaray son 18 senede en son ne zaman böyle bir bütçe ve yönetim desteğiyle yola çıkmıştı?Murat Hoca'yı oynattığı basketbol gibi konuların üzerinden savunmak gerekir,bu yüzden değil.

Kazanacağız,kazanacağız,kazanacağız başka yolu yok.

3 MAÇ BE
KAZANILACAK 3 MAÇ
FORUM DAN 12 KİŞİ ÇIKSAK YENECEĞİMİZE İNANIYORUM;YÜREK MAÇI BU
UNUTULMASIN BU ÜLKEDE BİRİSİ AVRUPA KUPASI ALACAKSA BU GALATASARAYDIR (bide vb.güneş sigorta) :)

Bence BJK bizden iyi takım,hocası da bizim hocamızdan iyi,hedefleri de bizim hedeflerimizden yukarıda...
Ancaaakk.İyi takım yenilmeyecek diye bir şey yok!Ne iyi takımların yenildiğini gördük.Takım inansın,Öyle bir konsatre olsun ki maça Murat hoca sesini duyuramasın hiçbirine.Öyle sert savunma yapalım ki BJK'lı oyuncular maçtan sonra buzdolabına soksunlar kendilerini morluklar geçsin diye.Ribaundlara öyle çıkalım ki bizimkilerin calfları şişsin davul gibi olsun.Yenelim şunları...
Benim içimden bir ses yapıcaz diyor.BU sene bi kere yaptık bi daha neden olmasın?

Galatasaray'ın olduğu heryerde şampiyonluk iddiası vardır.Az yada çok genede olan bir şey vardır.Ben bu maçdan avantajlı bir skor elde edeceğimizi düşünüyorum :).