İşler yolunda gidiyor mu ? Şüphelenmeye başladım.

Re: işler yolunda gidiyor mu..şüphelenmeye başladım

Bir uzun'a daha ihtiyaç duyduğumuz kesin.Bayan Takımını örnek alsak biraz transferde :)

ama aynı guardlar ile ligde süpürüldük.Ben bu sene geçen seneye oranla tam tersinin olacağı kanısındayım.

Daha sezon baslamamıs ve süpürülmekten bahsediyoruz . Yazık !!! cok yazık !!!

Bu konunun açılması bile bence doğru değil.Yav daha hazırlık maçları yapıyoruz,lig maçları değil.Aslında bu mağlubiyetler bir yerinde de iyi oluyor.Takımın eksiklerini Murat hocamız iyi analiz ederse ligde çok iyi işler yapabiliriz.Hazırlık maçlarında ki yenilgilere göre böyle eleştiriler yapılırsa acaba ligde yenildikten sonra nasıl bir tepki verilecek merak ediyorum.Bizler daha hazırlık maçlarını izliyemedik ve maçlarada gidemedik.Bu takımın A.Şahenk'de taraftarıyla neler yapıcağını lig başladınmı cümle aleme göstereceğiz diye düşünüyorum.... ;)

Emre Aydın' Alıntı:
Bu konunun açılması bile bence doğru değil.Yav daha hazırlık maçları yapıyoruz,lig maçları değil.Aslında bu mağlubiyetler bir yerinde de iyi oluyor.Takımın eksiklerini Murat hocamız iyi analiz ederse ligde çok iyi işler yapabiliriz.Hazırlık maçlarında ki yenilgilere göre böyle eleştiriler yapılırsa acaba ligde yenildikten sonra nasıl bir tepki verilecek merak ediyorum.Bizler daha hazırlık maçlarını izliyemedik ve maçlarada gidemedik.Bu takımın A.Şahenk'de taraftarıyla neler yapıcağını lig başladınmı cümle aleme göstereceğiz diye düşünüyorum.... ;)

Ya herkes takmış bi hazırlık maçı hazırlık maçı.Bi biz yapmıyoruz be kardeşim bu maçları herkes yapıyor.Hani bi de görünen köy var ortada 10 maç falan yaptık 8 ini kaybettik güçlü takımlardan fark ve aşırı sayı yedik savunma felaket gibi bişi zaten sezon içinde rotasyonda sıkıntılarda olcak bilmioyrum şuan için işler iyi gitmiyor.

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
[quote="Emre Aydın":33rs4bix]

Ya herkes takmış bi hazırlık maçı hazırlık maçı.Bi biz yapmıyoruz be kardeşim bu maçları herkes yapıyor.Hani bi de görünen köy var ortada 10 maç falan yaptık 8 ini kaybettik güçlü takımlardan fark ve aşırı sayı yedik savunma felaket gibi bişi zaten sezon içinde rotasyonda sıkıntılarda olcak bilmioyrum şuan için işler iyi gitmiyor.[/quote:33rs4bix]

Seninde dediğin gibi ''şuan için'' işler iyi gitmiyor.Ama ben inanıyorum lig farklı olucak.En azından böyle düşünmek istiyorum...

Kupa maçları başlasın o zamanki görüntü bize ipuçları verecektir, bence biraz sabırlı olalım.

Hazırlık maçlarında böyle sonuçlar almamız beni tam aksine umutlandırıyor.Sonuçta herkes şaşırmış olacak Resmi Maçlar başlayınca.Bu hazırlık maçlarından sonra gelecek iyi skorlar şaşırtıcı olacaktır.Birşeylerin kötü gideceğini basket takımımız adına düşünemiyorum.

Turk oyuncularımızın yeterli olmadığını düşünüyorum aynı geçen sene gibi. bu sezon umut etmediğimiz gibi olabilir.ama daha sezon başlamadan da karamsar olmaya gerek yok bence...

İşlerin yolunda gitmesi için ne yaptık?Boş işler yaptık ondan bu kadro Efes,Telekom,Fb,Bjk dan çok geri hemde geçen seneki gibi değil biz sadece iyi oyun olarak Guroviç ve Ziziç i aldık diğerleri sıradan kabiliyetsiz boş adamlar bu belliydi zaten benim üzüldüğüm oyunu kuran Dee Brown.Bu oyuncu sıradan maçlarda oyunu gene iyi kuruyordu şimdi Stickland heralde sıradan takımların dahada sıradanında iyi oynar kendimizi kandırmayalım olacak takım yerleşecek diye perşembenin gelişi çarşambadan bellidir benim bu takımdan beklediğim tek şey küme düşmesin yeterrrrrrrr...
Guroviç,Zizic ve Murat Kaya hariç hepsi basit oyuncular.

miloyu da bunun dışlında tutalım milo'yu tanımadan herkes konuşuyor ama milo bu kadrodaki en basketbolu bilen adam ki bunu faul yaptırma istatisliklerinden de anlayabiliriz...hani bazı adamlar vardır kurt oyuncular deriz işte milo da o tür bir adam ve savunulması çok zor fakat tabi milo'yu kullanmak için top indirmek gerekir ki onu da ben yapamam tahminen bu forumdan pek kişi yapamaz e kadrodan da istikrarlı olarak yapabilecek bir guardımız olmadığına göre :oops: eyvah eyvah :?

Ender Tunasız' Alıntı:
evet bu gün bu işin bayağı bozuk olduğu anlaşıldı..eyy özyer..ya bu takıma ciddi bir ayar yap..ya da ne yapacağın belli.
İlk yenilgide üstü kapalı da olsa istifa isteği geldi. Bize de yakışan budur zaten...