İstanbul Cup

G

Guest

Misafir
15-16-17 Eylül'de klübümüz Ahmet Cömert spor salonunda özel bir turnuva düzenleyecek!

Katılması beklenen klüpler!

Erdemir

Zalgiris Kaunas

Cibona Zagrep

Taraftara açık olacak, GS TV bu turnuvayı canlı olarak yayınlayacak!

Bir aksilik olmazsa takımımızı bu turnuvada izleme şansına kavuşacağız:)

Re: Özel turnuva

Salonu yazmayı unuttum, A.Cömert spor salonu!

aynı tarihlerde eurobasket olmasından mütevellit as kadroları izleme şansımız fazla olmaz tahminim.. amerikalılar da hazır olmaz.. yine de güzel bi organizasyon, umarım katılabilirim maçlara =)

ahmet cömert de neden oynandığını bilmiyorum fakat ipekçi de oynasak daha iyi olmazmıydı acaba.takımın ve taraftarın salona alışması açısından sezon öncesi iyi olacağını düşünüyorum.daha zaman olduğu için umarım değişir ve maçlar ipekçi de olur.

Volkan Çoban' Alıntı:
ahmet cömert de neden oynandığını bilmiyorum fakat ipekçi de oynasak daha iyi olmazmıydı acaba.takımın ve taraftarın salona alışması açısından sezon öncesi iyi olacağını düşünüyorum.daha zaman olduğu için umarım değişir ve maçlar ipekçi de olur.
A.İpekçi'nin kirası çok fazla ondan sanırım!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Volkan Çoban":27rdawdj]ahmet cömert de neden oynandığını bilmiyorum fakat ipekçi de oynasak daha iyi olmazmıydı acaba.takımın ve taraftarın salona alışması açısından sezon öncesi iyi olacağını düşünüyorum.daha zaman olduğu için umarım değişir ve maçlar ipekçi de olur.
A.İpekçi'nin kirası çok fazla ondan sanırım![/quote:27rdawdj]

atatürk olimpiyat stadı 400 tl ye kiralandığına göre ipekçi için ne kadar istenebilir ki?

umarım federasyon ile anlaşılır ve ipekçi de oynanır maçlar.euroleague takımları ile oynayacağız sonuçta.cömert yakışmaz bu maçlara.

çok gereksiz bir masraf olur sonra hınçlarını bilet fiyatlarından çıkarırlar.ahmet cömert şimdilik yeterli.hem belki kızlar orda oynar onun alıştırması olur.

Gravesi tekrar görme fırsatı olacak. Bakalım bize karşı nasıl oynayacak.

Jasaitis dışında takımda eksik olmaz. Evren Büker milli takım kadrosuna giremiyecek. Dwash de makedonya kadrosundan çıkar, Massey oynar orda tek kontenjan olduğu için. B millideki Murat Kaya ve Eren Beyaz dönmüş olurlar heralde.