İstanbul Engelli Yıldızlar: 57-Galatasaray: 73

Cadbury Kent Engelli Yıldızlar: 57 @ Petr Tucek : 40 :roll:
Önder Üstat'a katılıyorum ...
Tucek olağanüstü bir skor ...

Gittik, yendik, geldik. :p

150 kadar taraftar vardı salonda sanırım, destek olarak da iyiydik bence. Özellikle 2.periyodun başından maçın sonlarına kadar olan "ölmek var, susmak yok" bölümü iyiydi. Maç öncesi Engelli Yıldızlar'ı da tribüne çağırdık ama gelmediler, maç sonrası ise iki takım beraber geldi tribünlere, alkışlar, tezahüratlar. Bu desteğin bir maçla sınırlı kalmaması lazım ama, her maç en az o kadar kişi gidebilse salona çok daha güzel olur.

Oyuna gelirsek Tucek harika bir oyuncu, tek başına takım da denebilir hatta, 40 sayının yanında nerdeyse ribaund vermedi rakibe. Makinem yanımda değildi ne yazık ki, fotoğraf çekemedim ama baya çeken vardı salonda.

"Basketbol sevgisi engel tanımaz!"

Unutuyordum az daha, taraftarın orada olmasında büyük emeği olan Yavuz Kocaömer'e de içten teşekkürler

Gittik desteğimizi verdik yanında galibiyet te gelınce çok güzel oldu.
İnşallah 1. maçtada aynı tribünleri görebiliriz !

buarada Yavuz Kocaomer abimize de teşekkür ederiz yaptığı güzellikten ötürü ;)

Yeri gelmişken, beni Yavuz ağabeye karşı mahçup etmeyen ve beklenilenin üzerinde katılım sağlayan Bahçeşehirli Aslanlara ve Yıldız Teknik'e bolca teşekkür ederim. Maçın sonunda yine bizi kırmayıp tribünde kaldıkları ve fotoğraf çekimine imkan tanıdıkları için ayrıca tüm taraftara teşekkür ederim.

Hep böyle olması dileğiyle. Özellikle Ahmet Cömert'i doldurmalıyız!

hasta olmayıp orada susmamak vardı ya neyse...
anca orada olabildim...
geçen seneki bir elin parmağı kişiden sonra bugün bu salonu bu denli mükemmel şekilde gördüm ya o mutluluk anlatılmaz...
bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler...
dipnot:tucek insan değil =)

öhhü öhhü

url]

O salonda takımımızı yalnız bırakmayan tüm taraftarlara teşekkürler...

Ben de maçtaydım ortam güzeldi gerçekten..Tucek muazzam ya 40 sayı atmıştır demiştim zaten..Bunun dışında ribaundları da eklemek lazım..Bir de adamlar yarısahada sıkıştırdılar devamlı hakemler hiç müdahale etmedi..Sonuçta kazandık taraftarımız müthişti takımımız müthişti..

Desteğe devam..
Galatasaray sevgisi engel tanımıyor..

H.o.l.i.g.a.n' Alıntı:
Bir de adamlar yarısahada sıkıştırdılar devamlı hakemler hiç müdahale etmedi..

bu her maçta oluyor...
bizim takımımız da yapıyor...
kazanmanın birinci kuralı gibi bir şey sanırım engelli basketbolunda...
geçen sene bu taktik yüzünden yarı sahayı maç boyu anca 5-10 defa geçen takımlar bile görmüştük :)

sevgili gencler,
asil ben hepinize teskkür ederim.
bize cok keyifli bir mac yasattiniz.bundan sonraki iki macimizda
ben türkiyede olmayacagim.
ama haberlesecegiz.
otobüs organizasyonu yapılacak.
o birbucuk saat susmayan ellerıniz ,girtlaklariniz dert görmesin.
gercek galatasaraylılar sizlersiniz.
sagolun,hepinize derslerinizde basarilar dliliyorum.
sevgilerimle
yavuz kocaömer

canbulubay' Alıntı:
bu her maçta oluyor...
bizim takımımız da yapıyor...
kazanmanın birinci kuralı gibi bir şey sanırım engelli basketbolunda...
geçen sene bu taktik yüzünden yarı sahayı maç boyu anca 5-10 defa geçen takımlar bile görmüştük :)

Hmm anladım..Yeni yeni izlediğimiz için alışacağız artık yavaş yavaş..

Sizler sağolun asıl..Pazar günümüzü en azından pinekleyerek geçirmedik..Bundan sonraki maçlarda da dersler engel olmazsa orda olacağım..

Bende de 4 tane kısa video var..Upload edemiyorum bu gece..Yarın koymaya çalışırım..

Ama 3 foto koyabilirim şimdilik..

url]

url]

url]

Takım için söylenecek bir şey yok. Şube kurulduğundan beri ellerinden geleni fazlasıyla yapıyorlar. Bu takıma da böyle bir taraftar desteği yakışırdı. Umarım taraftar desteği artarak devam eder. Bu takım futboldan sonra Avrupa´daki yüzakımız olacak. Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık.

Maça ait diğer video ve fotoğrafları merakla bekliyorum.

Bu arada İzmir Büyükşehir Belediyesi´nden transfer ettiğimiz oyuncular maça gelebildi mi? Bu konuda yapılan girişimlere olumlu yanıt alabildik mi?

sizinle gurur duyuyoruz cocuklar büyük taraftarımıza tessekkür ederim yalnız bırakmadınız takımı büyük küçük baskanınada sitemlerini sunuyorum takımı maddi manevi desteklemedigi için
:atki

yakoca' Alıntı:
günaydin gencler,
bugün bir fanatik alın ve galatasaray sayfasına bakın.

hepimiz ordayiz.
yavuz kocaömer

Cumhuriyet gazetesi de geniş sayılacak ölçüde bir yer ayırmış tekerlekli sandalye takımımıza. Bu takımın zamanla manşetlerde yer alacağına inanıyorum.