İyi Gün Dostları !

arkadaşlar yanlış anlamasın, samimiyetlerine güveniyorum. ama genelde bu trz duygu patlamalarında bu tarz şeyler, söyleniyor. günü geldiğinde ise öyle olmuyor. şahsınızı kastetmiyorum. bugün bu denilenleri bir çok insan diyor. statta da buna benzer şeyler duydum. Ama biliyorum ki GS basket seyircisi 1000 kişidir.(max. u söyledim)

sühan cem' Alıntı:
arkadaşlar yanlış anlamasın, samimiyetlerine güveniyorum. ama genelde bu trz duygu patlamalarında bu tarz şeyler, söyleniyor. günü geldiğinde ise öyle olmuyor. şahsınızı kastetmiyorum. bugün bu denilenleri bir çok insan diyor. statta da buna benzer şeyler duydum. Ama biliyorum ki GS basket seyircisi 1000 kişidir.(max. u söyledim)

kendi adıma konuşayım daha 2 sene öncesine basketbolun b sinden anlamazken,ayhan şahenk benim için fırsat oldu şimdide hergün eski maçlar olsun tvde ki maçlar olsun izlemeden duramıyorum hele hele o uzun analizli yorumları okumak müthiş birşey...keşke çoğu taraftarımız bunun farkına varsa,inanırmısınız futboldan soğudum basketbola ilgim yüzünden.

eren inanırım arkadaşım, basketbolun o salon yapısı insanı kendine çeker. keşke, hayatında futbol maçına gitmemiş sosyal GS'lıları, taranto basket yada FB gibi bir maç getirebilseydik zamanında. o duyguyu o an hissedip bir daha da kopmazlardı basket salonalrından. o salonalrı salt futbol taraftarlarından temizlememiz lazım. Her yere aynı taraftar koşturamaz klübün her branşına destek veren farklı taraftar grupları olmalı. ve yönetim de bu gruplar arasında öncelikleri iyi belirlemeli. futbol seyircisi geld mi tüm kapılar onlara açılmamalı.

Kimseye kanıtlayacak birşeyim yok ama babamdan ceza yemeye doymayacağım evden kaçıp harçlıklarımı yol parası yaptığım için.Kadıköy değil marsta olsa kaçak gelirim.Sınıfta hergün alay ediyorlar iki tane galatasaraylı var bir ben birde yanımdaki arkadaşım bize sordular gs küme düşecek yine maçlara gidecekmisiniz dediler armanın peşindeyiz deyip gittik o ortamdan...

Sezai Saçak' Alıntı:
Kimseye kanıtlayacak birşeyim yok ama babamdan ceza yemeye doymayacağım evden kaçıp harçlıklarımı yol parası yaptığım için.Kadıköy değil marsta olsa kaçak gelirim.Sınıfta hergün alay ediyorlar iki tane galatasaraylı var bir ben birde yanımdaki arkadaşım bize sordular gs küme düşecek yine maçlara gidecekmisiniz dediler armanın peşindeyiz deyip gittik o ortamdan...

Senın bu davranışın birçok insana örnek olur inşallah ..

Benim bu halime ağlamayan yar
Daha ağlamasın öldükten sonra!
---------------
Böyle demiş bir anadolu ozanı, ben bu sözü utanıp sıkılan, ayakları geri gidenlere armağan ediyorum!

İyi günde, kötü günde, Armanın yanında olanları ve bu süreçten utanan bir daha salona gelmeye niyeti olmayanları, sözlerini tutmaya davet ediyorum!

Umarım, bugün bunu yapanların ayakları, birdaha hiç salonlara uğramaz!

Fevzi Genç' Alıntı:
Geçen sene murat özyere haksızlık yapıp gönderen sezon sonu taraftara küfreden, dövmek için üzerine yuürüyen büyük abilerimizin yaptığına bakın...
burda abi abi diye dillerine dolayıp bizlere söylemedik laf bırakmayanlar...bas bas bağırıyorduk yapılanlar yanlış diye... şimdi o zamanki zülme ses çıkarmayan kollayanlar şimdi hep beraber ağlıyoruz iki gündür oğlumu göremiyorum sinirden uyuyamıyorum....

Aslında size sağlam bir cevap yazardım ama şu zamanda sizinle uğraşamam,ayda yılda bir foruma girip laf sokup sonrada ortalarda gözükmemek sizin için bir alışkanlık olabilir.Ama bana laf sokucaksanız buyrun buluşalım,siz söyleyin söyleyeceklerinizi ben cevap vereyim.Kime ne haksızlık yapılmış bir ortaya koyalım.

Ama eminim siz yine ortalardan kaybolursunuz.Ben her zaman bu forumdayım.Beklerim cevabınızı.