Jordan Crawford

Disiplin problemleri sebebiyle ayrılmıştı Kuban'la yolları özünde kaliteli ve iyi bir skorer bence. Zaten tamamen 3 tane maç çözsün diye getirilmiştir muhtemelen. Karşılıklı memnuniyet halinde devam etmek mantıklı bence. Ortalama üstü bir savunmacı ve iyi bir sürükleyici skorer. Hayırlısı olsun.

Disiplin problemleri sebebiyle ayrılmıştı Kuban'la yolları özünde kaliteli ve iyi bir skorer bence. Zaten tamamen 3 tane maç çözsün diye getirilmiştir muhtemelen. Karşılıklı memnuniyet halinde devam etmek mantıklı bence. Ortalama üstü bir savunmacı ve iyi bir sürükleyici skorer. Hayırlısı olsun.
Uzun zamandır gelmesini istediğim bir oyuncuydu sonunda gelmiş. Bence de yeni sezon planlarına dahil edilmeli kesinlikle.

Bence tek sorun savunması yine bir forvetle kapatılmadığı müddetçe PJ ile defo yaratabilir. Yani çok savunmayı yukarı çekebilecek bir oyuncu değil öyle niyetle de alındığını sanmıyorum

Tam karın ağrısı. Gelecek sene alacak takımın taraftarına sabırlar diliyorum.

Bu maç geçen maçlardan biraz daha farklı idi durum bence Jackson çıkana kadar çok zorlamadı.Jackson çıkınca zaten hücum biraz ona kaldı yine de gereğinden çok fazla zorladı tabi. Bir de sahadan hiç çıkartılmıyor sadece fiziksel değil mental anlamdada yoruluyor. Ben de seneye kalmasını istemem orası ayrı

Böyle oyuncular böyle sorumsuz oluyor malesef. Bugün yine maçı veriyordu. Kimseyi dinlemiyor umursamıyor kafasına göre hareket ediyor.

Kalmasa da olur. Çekmece maçını hala unutmadım. Çok dağınık ve laf anlatamayacağın bir yabancı. Zaten bütün bir sezonluk ücretini de karşılayamayız büyük ihtimal.

Bugün en derli toplu oynadığı maçtı. Emekleri göz ardı edilemez ama önümüzdeki sezon kalmalı mı bilemiyorum. Daha çok uyumuyla, top paylaşımıyla öne çıkan bir takım görmeyi tercih ederim.