Kara Braxton

Re: 11 # Kara Braxton

İlk yarıda bizi oyunda tutan oyuncu oldu,tebrikler.

Umarım bu performansını serinin kalan maç yahut maçlarına da taşıyabilir.

Hucumda ayak hareketleri iyi yapıyor,çok da iyi bir asist özelliği var.Ama bazı zamanlar savunmada aksıyor.Zaten marina ile de dönüşümlü olarak bu görevi yerine getiriyorlar.Bence göre son derece iyi bir oyuncu ama bazı zamanlar oyundan kopuyor gibi.Özeeliklede savunmada.Ama diğer amerikalılarla son derece iyi anlaştığı ortada.Son maçtaki performansını devam ettirmesi dileğiyle.

Fb Tv'de maçı anlatan iki vatandaş bütün basketlerinde hatalı yürüme yaptığını idiida ettiler. O anda kahkahayı bastım tabi.

evet bu maçta iyiydi belki ama çok uzak değil serinin ilk maçını kaybetmemeize neden olan en önemli isimndi bence.eline aldığı toplaırn sonuçları hatalı yürüme,hücum faul,kaçan boş atış ve kaptırılan top olarak bize geri döndü.maçı tekrar kara'yı takip ederek izlersinizi elindeki tüm topların sonucunun bunlar olduğunu.ama son maçta da görüldü ki isterse gayet iyi oynayabiliyor bu yüzden son oyununu bugün tekrar bekliyoruz.

Açıkçası bende sevdim Braxton u.Gayet yararlı bir oyuncu.Keşke Tuğba,Esra,Şaziye onun yarısı kadar oynayabilselerdi.

hantal ruhsuz bi pivot...
hırs 0...
özellikle maçın sonunda 3 sayı gerideyken hucum ribaundu alıp dışarı çıkarmak yerine atması skandaldı..
atsa girse ne olacak 5-6 saniye kalmış...fark 3 sayı...
gelecek sezon bu kulubün kapısından girmemelii...

Murat Cesur' Alıntı:
hırs 0...
özellikle maçın sonunda 3 sayı gerideyken hucum ribaundu alıp dışarı çıkarmak yerine atması skandaldı..
Sen ciddi olamazsın?

Murat Cesur' Alıntı:
hırs 0...
sen başka maçı izledin heralde

kara braxton oynadığı kısa zamanda pota altında bayağı etkili oldu.Seneye kalması bizim açımızdan iyi olur fazla kilolarından dolayı ağır gibi görünüyor ama pota altında çok faal asist özelliğide var takımda istikrar açısından tutulmalı.Fener geçen yılki final serisinde pota altında bizi ezmişti bu yılki seride pota altında onun varlığıyla bize üstünlük kuramadılar

Pota altında yer kaplıyor tamam ancak rebaund alamıyor top direkt aline gelmedikçe.Sırtı dönük oyunu iyi o kadar.Arkasında SuttonBrown zıplayıp üstünden rebaund alıyor,kendisi vücudunu kaldıramıyor.

ben cok begendım ıkı mactır guzel oynadı.kress faul problemıne grdı dıye hıç uzulmedım bile.cımbomun aslında enbuyuk eksıgı hep buydu.kara bunu kapattı ama bu kez de sansızlıklar rahat brakmadı bızı esra sakatlandı once fener yırttı kupayı aldı.snrada ışıl sakatlandı yıne fener turu kaptı lanet olsun..... :oops:

son hucumu tvden yeniden izledim de kara ribauntu aldığında arkasında augustus bomboşmuş, cıkarsa büyük ihtimalle o şutu augustus sokardı.maçtan bu kadar kopuk bir elemanı bende istemem.seneye kalmamalı..

Nuri Karakaş' Alıntı:
son hucumu tvden yeniden izledim de kara ribauntu aldığında arkasında augustus bomboşmuş, cıkarsa büyük ihtimalle o şutu augustus sokardı.maçtan bu kadar kopuk bir elemanı bende istemem.seneye kalmamalı..

madem oyle...cok sevdgımız augustus da tek basına potaya gderken boş takı sophıye topu vermeyıp kendı attı ama katıe faul yaptı faulunde 1 ını attı....gercekler sylenecekse buda hakıkat.eger gtmesını ıstyosan syle.tek hatadan kımsenın kellesı gıdemez.

bayram özkaya' Alıntı:
[quote="Nuri Karakaş":1i8uao10]son hucumu tvden yeniden izledim de kara ribauntu aldığında arkasında augustus bomboşmuş, cıkarsa büyük ihtimalle o şutu augustus sokardı.maçtan bu kadar kopuk bir elemanı bende istemem.seneye kalmamalı..

madem oyle...cok sevdgımız augustus da tek basına potaya gderken boş takı sophıye topu vermeyıp kendı attı ama katıe faul yaptı faulunde 1 ını attı....gercekler sylenecekse buda hakıkat.eger gtmesını ıstyosan syle.tek hatadan kımsenın kellesı gıdemez.[/quote:1i8uao10]
O pozisyonda Augustus'a çok kızdım.Basket faul gibi bir şeyler düşündü sanırım.Zaten neden ikinci yarılarda Sophia'yı hiç kullanmıyoruz,anlamıyorum.Maçların ilk yarıları Sophia yıldız,ikinci yarılar top verilmediği için oyunda yok.Tabii Tuğba,Esra,Şaziye muhteşem şutlarıyla maç kazandıracaklar ya onun için topu Sophia'ya vermiyorlar.

sahi ya son topu neden ikilik olarak kullandı.Dışarıda birsürü boş oyuncu vardı.Her nekadar 21/0 atsalarda belki sokarlardı.

Ayrıca seimone orada topu sophiaya veremezdi çünkü dripling halindeydi ve katie hemen arkasındaydı eğer topu sophiaya verse sophia birden hızlanamazdı.Muhtemelen topu aldığı yerden bir orta mesafe gönderirdi.Fakat seimone potaya gidip basket faul yaptırmak istedi.Burada kötü bişey yok.

21/0 atan seimone değildi ama karanın arkasında bomboş durumda olan siemone augustustu.ayrıca isterse 50de 0 olsun o pozisyonda basketbolun doğrusu topu dışarıya cıkarmaktır. cıkarmazsan yenilgiyi kabullenmiş olursun bu kadar basit.siemone hatasıyla o pozisyon eş değil.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Murat Cesur":eek:tpdkjbe]hantal ruhsuz bi pivot...
hırs 0...
sen başka maçı izledin heralde[/quote:eek:tpdkjbe]

maçı izlersen görürsün!!!