KBSL 12.Hafta | Botaş: 60 - 68 Galatasaray

Kazandığımız için çok mutluyum,kazandığımız için çok mutluyum.

Fakat yerli oyuncularımız artık basketbolu elinde top sektirmek sanmasın lütfen ya.
Yerlilerimiz 24 saniyenin 15'ini süreyi eriterek harcıyor.Jefferson gibi aynı takımda olduğunuz birisi var.Hiç mi izlemiyorsunuz ne yaptığını.
Hücum ribaundu alıyoruz.Yine yerlilerimiz sayesinde 14saniyenin 8 saniyesinde hiçbir şey yapmıyoruz.

İrem Naz Topuz lütfen şut atmaktan korkma.Kaçırsanda korkma.Hücumun bitmesine 2 saniye kalmıs,üzerinde oyuncu yok hala pas vermeye çalışıyorsun.Bunu 2 kere yaptın.

Jefferson-Abdi-Macaulay 3'lüsü ile daha büyük maçları kazanamayız.Yerlilerimizin katkı vermesi lazım.

İrem Naz Topuz o kadar süre alıyorken Alperi neden yeterli süre almıyor bunu merak ediyorum.

Her şeyden önce, kızlarımıza koca bir tebrik!.. Maçı seyrederken, iyi ki de Botaş taraftarı olmadığıma, iyi ki de bu oyuncudan çabuk kurtulduğumuz için tekrar tekrar şükrettim. Neydi o Jewell Loyd'un hali?!.. Bu maçı oynamayacaksın, hangi maçı oynayacaksın!.. Oyunda olduğu süre içinde resmen toptan kaçıp saklandı. Zaten koç da farkına vardı ve oyundan aldı. Al sana WNBA'da harikalar yaratan bir oyuncu... Allah bilir, kaç dolar transfer ücreti almıştır; Botaş'lı transfer yetkilileri, saçlarını başlarını yoluyorlardır şimdi!.. ÖNCE KARAKTER...!!!

Her şeyden önce, kızlarımıza koca bir tebrik!.. Maçı seyrederken, iyi ki de Botaş taraftarı olmadığıma, iyi ki de bu oyuncudan çabuk kurtulduğumuz için tekrar tekrar şükrettim. Neydi o Jewell Loyd'un hali?!.. Bu maçı oynamayacaksın, hangi maçı oynayacaksın!.. Oyunda olduğu süre içinde resmen toptan kaçıp saklandı. Zaten koç da farkına vardı ve oyundan aldı. Al sana WNBA'da harikalar yaratan bir oyuncu... Allah bilir, kaç dolar transfer ücreti almıştır; Botaş'lı transfer yetkilileri, saçlarını başlarını yoluyorlardır şimdi!.. ÖNCE KARAKTER...!!!
Loyd, Anderson gibi oyuncuların şimdiki durumlarına hiç üzülmüyorum. Taraftardan çok ah aldılar. Belki onlar da kendilerini haklı buluyordur ancak bir oyuncu takımı satıp sezon devam ederken kaçıyorsa bu yaşadıklarını hakediyor demektir. Eyyorlamam bu kadar.

Geçen hafta ki Mersin maçına o kadar çok üzüldüm ki şimdi!
Bu takıma transfer yapmalıyız.
Efe Hoca ve ekibine tebrikler...

Işıl Moriah Macaulay'a Abdi de eklenince kazandık. Botaşın en önemli silahı Loyd bitmiş bizdeki halinden eser yok.