KBSL 21.Hafta | Galatasaray Çağdaş Faktoring - Fenerbahçe Alagöz Holding

Prince değil, Plum olsa bile belki kazanabiliriz.
Çukurova maçı için de aynısını demiştim.
Burada Bonner yok,rahat kazanırız diyenler olmuştu.
Ama Bonner’ın bireysel oynadığı için Çukurova’nın takım oyunu kimyasını bozan oyuncu olduğunu bilmiyorlardı.
Bu maç için en büyük umudum Marina’nın 3 yabancı tercihleri ve rotasyon sevdası olacaktır.

Zihniyet aynı vasat takımlarla karşılaşana kadar üstüste bilmem kaçıncı galibiyet
kalburüstü takımlar gelince mağlubiyet
zihniyetiniz batsın sizin yatırım yapın az
Fener bizi ezer geçer çok net

Siz bakmayın kadromuz kötü diyen Alper yalakalarına. Bu maç kazanma şansımız var.. Her ne kadar Alper Durur verim alamasa da ligin en iyi yerli oyuncu grubu bizde. Bazılarının unuttuğu üzere rakip sadece üç yabancısını oynatabilecek. Oyuncularımız kenardaki çok kötü koçun söylediklerine kulak asmayıp insiyatif alırlarsa kazanabiliriz. Başarılar kızlar.

Ligdeki en iyi yerli oyuncu grubu Çukurova’da,sonra fbde.
Rakipte 3 yabancı oynadığı doğru ama bu oyuncuların hepsi WNBA yıldızı. Hatta bunlardan biri bu sene neredeyse WNBA MVP’si oluyordu.
Kazanırız kazanamayız ben onda değilim. Ama kadro kalitesi olarak Çukurova ve fbden 2-3 gömlek altta olduğumuz da bir gerçek.

Siz bakmayın kadromuz kötü diyen Alper yalakalarına. Bu maç kazanma şansımız var.. Her ne kadar Alper Durur verim alamasa da ligin en iyi yerli oyuncu grubu bizde. Bazılarının unuttuğu üzere rakip sadece üç yabancısını oynatabilecek. Oyuncularımız kenardaki çok kötü koçun söylediklerine kulak asmayıp insiyatif alırlarsa kazanabiliriz. Başarılar kızlar.
tabi tabi en iyi yerli grubu bizde: 36 yasindaki isil alben ve taraftarin yillardir gitmesini istedigini ne verdigi belli olmayan pelin bilgic :)

tabi tabi en iyi yerli grubu bizde: 36 yasindaki isil alben ve taraftarin yillardir gitmesini istedigini ne verdigi belli olmayan pelin bilgic :)
Teira bile yeter yerli olarak daha iyi olmamıza. Bu oyunculardan yeterli verimi alamıyorsan benim problemim değil. Kimin problemi olduğu ortada ama siz krala çıplak diyemiyorsunuz tabi.

Galatasaray'ın yerli oyuncuları hele ki Teira varken bizden çok daha iyi. Tartışmaya bile gerek yok. Bizim yabancılar çok iyi ama lig maçlarında öyle çok fark yaratacak birşey değil bu. Maçın da çok farklı biteceğini düşünmüyorum.

Biz Marinayı beğenmiyoruz siz de Alperi.

Yerlilere bak eli ayağı tutmuyor.
Fenerde alperi onar tek başına şimdiden 13 atı. olcay kaç tane top çaldı. McCowan dışında yerli yok oda devşirme.

Sadece çembere hızlı atak etmekten başka bir numarası olmayan Alperi'den kaç sayı yedi. İzlemeye devam et hocam.