KBSL 21.Hafta | Galatasaray Çağdaş Faktoring - Fenerbahçe Alagöz Holding

Kısalarımız toplam 12 sayı buldu eğer seneye Pelin kalırsa ev sahibi olduğumuz ilk maça gidip Pelin e psikolojik baskı yapmazsam adam değilim yazıklar olsun kıvrandık burada 2 numara diye sezonun en önemli bölümünde 36 lık prince de oynayamadı çok yazık gerçekten kahroldum

Kısalarımız toplam 12 sayı buldu eğer seneye Pelin kalırsa ev sahibi olduğumuz ilk maça gidip Pelin e psikolojik baskı yapmazsam adam değilim yazıklar olsun kıvrandık burada 2 numara diye sezonun en önemli bölümünde 36 lık

Bu koçla büyük maç kazanmamız mucize ötesi bişey olur. Bu kadar kötü fener yakalamışız rezalet savunmayla yine 20lik olduk.

İyi bir hoca gelmeden oyuncu kıyaslaması yapamayız. Formu iyi ve istikrarlı tek oyuncu Teira onun da zaten Avrupa'da rakibi yok. Ben yerli oyuncu grubumuzun gayet yeterli olduğunu düşünüyorum ama hoca hiç verimli kullanamıyor. Kendi evimizde bu kadar ezilmemeliydik. Üzüntü verici.

Beyler uyandırayım artık tina fowles wauters kalitesinde oyuncular alamıyoruz mccowan bizim için bulunmaz hint kumaşı biz artık pulvereden çift hane katkısı bekleyen bi takımız ve tea yerli kontenjanında oynuyo yetersiz falan filan demeniz çok saçma