KBSL 23. Hafta | Hatay BŞB 63-74 Galatasaray

3 Mart 2021
15:00
Antakya Spor Salonu
TBF Youtube

Normal sezon bu sıralamayla biterse çeyrek finaldeki rakibimiz. Onlar da 7 maçlık bir seriyle geliyor, Tarafsız seyirci için güzel bir maç olacaktır...

Efe Güven ile Asena arasında bir tartışma oldu galiba anlayabilen oldu mu?

Kenara alıp bir şey anlatırken karşılıklı bir atışma olmuş. Ne olduğunu net bilemiyorum. Maçın kalanında süre vermedi Asena'ya, gerçi Asena kenara geldikten hemen sonra öne fırladı takım, o yüzden de süre vermemiş olabilir. İşleri ayarlayamadığım için 28-26'dan açabildim maçı, o konuda net bir şey söyleyemem Asena ile ilgili bir aksaklık var mıydı sahada diye. Ancak ikisi arasında karşılıklı bir atışma olduğu daha sonra tatlıya bağlandığına dair bir laf da geldi ama net değil tabi...

Asena da benchte normalin dışında bir tavır sergilemedi, tabi kulaktan dolma bilgi ve tahmin tatlıya bağlanma konusu. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum...
Hatay takımının sosyal medyasıyla bir dönem ilgilenen bir arkadaş vardı twitter üzerinden tanışıklığımız olan, onda olan bilgi koçun Asena'yı kenara alıp bir konuda ikaz etmesi ve Asena'nın da karşılık vermesi üzerinden bir tartışma yaşandığı ve son sözün koçtan çıkıp Asena'nın benche oturduğu.

Maçın gerginliğiyle ikisi de fazla yükselmiş olabilir. Tabi bu son cümle benim yorumum, bizim şubede pek böyle şeyler açıklanmaz malum....