KBSL 6. Hafta | Galatasaray 75-60 Botaş

Alba sakatlanmıştı Tina-Fowles aynı anda oynayamıyordu ligde hatırlayamadım şu an ama orada oynayabiliyorlardi. Augustus-Tamika-Fowles aynı anda oynuyordu o takım bile şampiyon olamamıştı. Ne üzücü

Taylor 09-12 3 sezona yakın oynadı. Pondexter 11-13. Angel 10-13. Basketbol kariyerlerinin en iyi dönemleriydi bu oyuncuların.

Ve evet fersah fersah üstündük diyebilecek durumda değildik hiç bu oyunculara karşı.

Ben 10-11 sezonundan bahsediyorum abi. Taylor gitti geri geldi. Catchings yoktu zaten sonraki sene Alba sakatlandı vs. 10-11'de kadromuz en azından yabancılarımız gayet iyiydi fener'den.
Evet sadece bir sezon belki biz daha iyi yabancılara sahiptik arada da fersah fersah fark yoktu ama. Yatırım yapmaya başladığımız 2008 sezonundan beri kadro olarak bizden hep iyilerdi genel olarak.

Ve tekrar başa gelirsem bu takımda Işıl ile Tilbe olsa bile şampiyon olamayız kendinizi kandırmayın.

Son düzenleme:
Unutmadan şunu da ekleyelim her sene bir Amerikalı devşirme de oynattılar yani fazladan bir yabancı demek bu. Ve bunlar genelde hep çok iyi oyunculardı. Öyle açık ara iyiydik diyebilecek durumumuz hiç olmadı.