KBSL 6. Hafta | Hatayspor 76 - Galatasaray 81

Tarih: 28 Kasım 2021
Saat: 13:30
Salon: Antakya Spor Salonu
Yayın: Youtube/TBFTv

Sopron galibiyeti sonrası lige Hatay deplasmanıyla dönüyoruz. Çarşamba günü de İtalya'da Schio karşısında olacak takım. Sezonun ilk bölümü rakipler açısından çok kırıcıydı, şimdi de sıkışıklık anlamında zorlayıcı bir döneme girdik. Neredeyse hiç çıkmayan oyuncularımız var, bir parça dinlendirebilmek güzel olur aslında ama 5 maçtan 2 mağlubiyet geriye düşmüş olduk. Rakibin de bizden bir gün sonra kendi sahasında Eurocup maçı oynamış olması bu açıdan yegane olumlu nokta gibi...

Başarılar Sarayın Sultanlarına...

İlk 5 dakika 2 sayı yemiştik sonraki 5 dakika 17 sayı yiyerek 19-13 geride kapattık periyotu. neden mola alıp rakibin hızını bozmaz anlamıyorum..

ilk yarı 35-39 öndeyiz , ama oyunumuz hiç keyif vermedi.
Riquana ve Anete çok yüzdesiz atıyorlar 4/15.
Bide karşı takımın 5 oynayan oyuncusu Kalani çok performanslı oynadı , 7/9 ile 16 sayı . Biz Tina'ya neden az süre verdik anlamadım. Gizem daha çok süre aldı.
Pelin bir boş atıp , Allah tan sonra dolu atmaya başladı , nazar değmesin.

ilk yarı 35-39 öndeyiz , ama oyunumuz hiç keyif vermedi.
Riquana ve Anete çok yüzdesiz atıyorlar 4/15.
Bide karşı takımın 5 oynayan oyuncusu Kalani çok performanslı oynadı , 7/9 ile 16 sayı . Biz Tina'ya neden az süre verdik anlamadım. Gizem daha çok süre aldı.
Pelin bir boş atıp , Allah tan sonra dolu atmaya başladı , nazar değmesin.
Işıl tarzı bir numaramız olsa Pelin kendi mevkisi olan 2 numarada daha da faydalı olacak takıma.

Son maçın yıldızı Aneta nerede , bu maç nerede şu an 2/12 isabet ile oynuyor. Bence maç gitti. Ne Riquana nede Anete iyi değil hatta çok kötüler bu gün.

Efe hoca da bu gibi maçlarda yetersiz olduğu ispatlıyor , hiç doğru müdahaleri yok oyuna , Merve 3. çeyrek son top kullanacak , hoppla topu kaldırıyor 3 lük deniyor , tabi girmiyor , top dönüyor bizim potaya sayı oluyor.

Efe hoca da bu gibi maçlarda yetersiz olduğu ispatlıyor , hiç doğru müdahaleri yok oyuna , Merve 3. çeyrek son top kullanacak , hoppla topu kaldırıyor 3 lük deniyor , tabi girmiyor , top dönüyor bizim potaya sayı oluyor.
Haklısınız ancak hoca geldiğinden beri hep düşük bütçeli kadrolarla takım kurdu fener gibi kadromuz olsa ben de aynısını düşünürdüm. Bir de tbf yayını rezalet takıla takıla izliyoruz maçı.